Rozzářené symboly Vánoc už zdobí města a vesnice na Zlínsku. Kde mají ten nejhezčí vánoční strom, o tom rozhodovali čtenáři v anketě na stránkách regionálních Deníků.

Na Zlínsku z nominovaných jehličnatých krasavců nejvíce zaujal ten, který zdobí obec Neubuz u Slušovic. V anketě získal více než 670 hlasů.

Vánoční strom NeubuzVánoční strom NeubuzZdroj: Stanislav Palko

Na Valašsku hlasující nejvíce zaujal vánoční strom, který si v letošním adventu nazdobili v Kelči. O několik hlasů zvítězil před konkurentem z Valašského Meziříčí.

Vánoční strom v KelčiVánoční strom v KelčiZdroj: Deník/Iva Nedavašková

Téměř sedm set hlasujících rozhodlo o tom, že na Slovácku se velkým přehledem v anketě Deníku zvítězil vánoční strom z Uherského Ostrohu.

Vánoční strom v Uherském OstrohuVánoční strom v Uherském OstrohuZdroj: Jan Lekeš

I v okrese Kroměříž vyzněla anketa poměrně jednoznačně: na čtyři sta padesát hlasujích určilo jako vítěze vánoční strom v Morkovicích-Slížanech, Hliníku.

Vánoční strom v Hliníku SlížanechVánoční strom v Hliníku SlížanechZdroj: Lukáš Štěpánek

Vítězové okresních kol ankety nyní postupují do kola krajského, kde se utkají o titul a cenu ve výši téměř čtvrt miliónu korun pro svou obec či město. Hlasování začíná na našem webu v úterý 12. prosince ve 20 hodin.

Děkujeme za váš hlas a přízeň našemu webu.

Vánoce, bannerVánoce, bannerZdroj: Deník/Zdeněk Vysloužil

Vaše příspěvky můžete posílat na email vanoce@denik.cz, příspěvek doplňte prosím o vaše celé jméno a uveďte minimálně okres, odkud jste. Děkujeme!