Poslali jste nám snímky z různých částí Zlínského kraje a do krajského finále prošel z každého okresu vánoční strom s největším počtem hlasů.

V okrese Zlín zvítězil vánoční strom v Neubuzi (získal rovných 700 hlasů), na Slovácku kraloval stromek z Uherského Ostrohu ( 708 hlasů), na Kroměřížsku vyhrál strom z Morkovic-Slížan u Hliníku (455 hlasů) a na Valašsku se nejvíce líbil stromek z Kelče (68 hlasů).


Nahrává se anketa ...

Nyní tak můžete vybírat ten podle vás nejhezčí a nejzajímavější vánoční strom ze Zlínského kraje a posunout ho tak svými hlasy do celostátního finále.

Hlasovat můžete do soboty 16. prosince do 20.00.

Nejkrásnější strom Česka získá cenu ve výši téměř čtvrt milionu korun pro svou obec či město: bude moci využít k vlastní propagaci jednu celou stranu v sobotním magazínu Deníku s názvem Víkend.

Stranu může zaměřit k propagaci svých akcí, může se pochlubit tím, co obec/město v posledních letech pro své občany vykonala/lo, případně využít na užitečné informace pro návštěvníky a pozvat je k nim do regionu.

Vánoční strom Deníku 2023 - termíny

Okresní kolo hlasování - 7. – 11. prosince
Krajské kolo hlasování - 12. - 16. prosince 
Celostátní kolo hlasování - 17. - 20. prosince

Start i konec kola je vždy ve 20.00 hodin. Hlasovat mohou pouze registrovaní čtenáři Deníku.cz, a to jedenkrát každou hodinu.

Výsledky ankety Strom Deníku roku 2023 vyhlásíme v tištěném vydání i na webech 22. prosince.

close Vánoce banner 610x303 info Zdroj: Redakce zoom_in Vánoce banner 610x303