„Při zásobování preferujeme dodávky od regionálních dodavatelů, například pečivo – Topek Topolná, uzeniny – Voma Uherský Brod, studená kuchyně – Lask Bojkovice. Pro zákazníky budeme provozovat i doplňkové služby jako platby kartou bez poplatku i platby eurem, přijímáme stravenky na nákup potravin, na prodejně provozujeme malý bankomat, tedy výběr peněz formou služby casch back bez poplatku,“ vypočítává předseda představenstva Jednoty Uherský Ostroh František Polák.

Na kole vinohrady Uherskohradišťska se z Masarykova náměstí vydalo na 1500 cyklistů i pěších
VIDEO: Na kole vinohrady Uherskohradišťska se vydalo na 1500 cyklistů i pěších

Zákazníci si podle něj mohou na prodejnách například také vsadit sportku, dobíjet si tam telefonní kupony, stát se členy zákaznického klubu anebo využít službu Zásilkovna k odeslání nebo přijetí zásilky.

„Jsme rádi, že byl zájem o pokračování v obchodní čínnosti v této naší lokalitě v části Květná. Určitě to je ku prospěchu našich obyvatel a zvýší tak komfort nabízených služeb,“ nechal se slyšet starosta Strání Antonín Popelka.

Sklad soli pro více než 3 000 tun materiálu dokončili v Uherském Brodě.
Sklad soli pro více než 3 000 tun materiálu dokončili silničáři v Uherském Brodě

Na převzetí prodejny po zkrachovalém Enapo má dva pohledy starosta Nivnice Miroslav Vykydal.

„Na jedné straně je potěšující, že prodejna je zachována, prioritně mě potěšilo ponechání stávajícího personálu. A samozřejmě Jednota je zárukou kvalitních služeb i rozšíření sortimentu. Na druhé straně COOP provozuje v Nivnici i prodejnu na náměstí a ztrácí se tím trochu cenová konkurenceschopnost, což může a nemusí být vždy ke spokojenosti kupujících. V každém případě přeji staronové prodejně ať se jí daří a slouží našim občanům,“ řekl Deníku starosta Nivnice Miroslav Vykydal.

Nové prodejny COOP Jednota:

  • Nivnice ulice Sadová 1050, zahájení prodeje 5.10.2023
  • Uherské Hradiště ulice Sadová 1368, zahájení prodeje 6.10.2023
  • Strání Květná, náměstí Em. Zahna 536, zahájení prodeje 9.10.2023
  • Hluk náměstí Komenského 147, zahájení prodeje 11.10.2023
  • Boršice u Blatnice č.p 95, zahájení prodeje 12.10.2023