Na programu jsou tři workshopy. První představí Business plán aneb jak efektivně podnikat v podání Ivony Huňkové, ředitelky daňové a účetní společnosti Euregnia.

Druhý workshop se zaměří na web a jeho náležitosti při podnikání. Rozebere jej Veronika Hricková, mentorka, webařka, koučka, zakladatelka Multipotenciálního světa.

Třetí blok bude patřit copywritingu na webu. Vysvětlí jej zkušená copywriterka Markéta Mrkvová.

Workshopy doprovodí jóga

Uvolněnou atmosféru navodí příjemné prostředí a také cvičení jógy na začátku akce. „Mezi podobně naladěnými ženami načerpáte energii a inspiraci do dalších podnikatelských projektů a možná získáte i chuť pustit se do neznámých plánů. Potkáte inspirativní ženy, budete mít prostor na networking a vzájemné sdílení, navzájem se obohatíte. Najdete tu ty důležité drobnosti, které vám schází na on-linu a doma s dětmi nemáte,” zve na akci Rozvojový a networkingový den pro každou mámu podnikatelka Kateřina Kotačková, organizátorka za Marter, moderátorka podcastu a lektorka jógy.

O Marter
Organizace Marter tvoří vzdělávací a networkingovou platformu pro ženy i muže na rodičovské dovolené, kteří tento čas neberou jako brzdu, ale jako příležitost. V roce 2019 ji založila Andrea Bohačíková s cílem omezit negativní dopady rodičovské dovolené v Česku.
Pomáhá nejen se vzděláváním, rekvalifikací, ale také se zvýšením sebevědomí a vlastní prezentací. Dále zajišťuje pracovní portál, kde mohou ženy hledat pracovní pozice, které lze skloubit s péčí o rodinu.
Zároveň organizace nabízí firmám systémy vzdělávání pro manažery i zaměstnance i konzultantské služby pro ideální zapojení pracujících rodičů obou stran. Navíc připomínkuje vládní nařízení a spolupracuje s Ministerstvem sociálních věcí.