Juniorky přivítaly Opavu. V prvním duelu měla obě družstva pomalejší začátek, pak ale domácí výborným servisem nakopla a Slovácká na vítězné vlně vyhrála úvodní dva sety. Pak sice nechala hostující tým snížit, čtvrtá sada ale opět patřila domácím. V odvetě již pod vysokou sítí jasně dominovaly domácí volejbalistky, Slezanky trochu kousaly jen ve třetím setu.

Zatímco juniorkám až o tolik nešlo, kadetky se chtěly vyhnout pádu na potupnou poslední příčku, na kterou mohly v případě dvou porážek klesnout. Černého Petra ale nakonec s přehledem přenechaly svým soupeřkám.

V úvodním duelu vletěly na Českou Třebovou jako velká voda a první dva sety se rychle stěhovaly na jejich konto. Pak sice přišel tradiční výpadek, který ale vzápětí napravily. Odveta měla velmi podobný průběh, pouze domácí hráčky ztratily už druhý set a zápas byl přece jen vyrovnanější.

Výsledky - juniorky: Uh. Hradiště - Opava 3:1 (21, 21, -22, 20) a 3:0 (18, 18, 24). Uh. Hradiště: Brachtlová, Škrabalová, Mikulová, P. Hráčková, Pražáková, Morkusová, Gabrielová, Cetkovská, Bršlicová, Pavlíková. Trenéři: P. a Jančář a M. Janda

Kadetky: Uh. Hradiště - Č. Třebová 3:1 (14, 17, -20, 16) a 3:1 (21, -8, 23, 22). Uh. Hradiště: Čížová, Březinová, Horehleďová, Halamíčková, Hráčková, Krajčová, Manová, Piškytlová. Trenér: P. Plaček.