Originální nápad tak ke kádím plných ryb přitahuje pozornost všech kolemjdoucích. „Nápad se zrodil hned na začátku, protože ke každé rybě přece patří vodník. Na začátku jsem měl jednodušší kostým a pak jsem si začal kostýmy i klobouky šít sám,“ zavzpomínal Gejdoš s tím, že doma má pět vodnických kostýmů a každý rok nosí jiný.

Nejdříve pohádková postavička přitáhla učitelky s třídami, pak rodiče s dětmi a nakonec všechny včetně důchodců. „Chodí k nám co si pamatuji už dnes i dcery maminek co nakupovali před lety. Řeknou si o nás mezi sebou i spolupracovníci,“ pochvaloval si hradišťský vodník. Ke kostýmu patří neodmyslitelně i show, například zde pro děti jeden rok sehrál i lov divočáka.

„Podmínka proměn je střízlivost, střízlivost a zase střízlivost. Jen tak se dá dělat opravdová sranda a lidé to taky poznají,“ poznamenal prodavač kaprů. Jak Gejdoš, který přiznal, že komediantství má v sobě od narození blízko a tak lituje, že nešel k divadlu. Nejsou narozeniny či jiná oslava aby nepřipravil show pro příbuzné či kamarády.

Na prodávání kaprů jak přiznává, bylo dříve nejtěžší se vyrovnat se zimou, ale na zdraví se to zatím negativně neprojevilo a poslední roky je také větší teplo.