K vážné nehodě mezi osobním autem a dvěma cyklisty došlo v sobotu 1. května krátce po půlnoci v Míkovicích. Hlavní roli v ní hrál alkohol a rychlá jízda. čtěte více Opilý mladík za volantem srazil cyklisty a utekl

Plné ruce práce měli v sobotu 1. května hasiči na Slovácku. čtěte více Hasiči bojovali s plameny i na svátek práce

Po dálnici D1 se v sobotu podle ČT proháněly asi dvě desítky luxusních aut, jako kdyby dálnice byla uzavřenou závodní tratí. čtěte více Účastníci hradišťského srazu se proháněli po dálnici

Nejen sluníčko, ale i policisté dopravního inspektorátu Uherské Hradiště si posvítili o první květnové neděli na řidiče na komunikacích okresu Uherské Hradiště. čtěte více Za vysokou rychlost pokutovali policisté 64 řidičů

Lepší oslavu narozenin si Václav Ondřejka asi nemohl vysnít. Přesně v den svých dvaadvacáých narozenin totiž rozhodl o životně důležité výhře Slovácka. čtěte více Životně důležité body zařídil oslavenec Ondřejka (fotogalerie)

Cesta k záchraně v divizi bude pro fotbalisty Uherského Brodu zase o něco trnitější. Svěřenci trenéra Lubomíra Blahy totiž padli na půdě předposledního Vyškova, který se jim tak přiblížil na rozdíl jediného bodu. čtěte více Broďané venku znovu padli, opět díky penaltě

První letošní hody na Slovácku se uskutečnily o víkendu v Dolním Němčí a jejich organizace se jako tradičně ujal Národopisný krúžek Dolněmčan. čtěte více První letošní hody si užili v Dolním Němčí (fotogalerie, video)

Téměř sedm stovek tanečníků se sešlo v sobotu 1. května ve sportovní hale v Hluku, kde se konal přátelský závod skupin v aerobicu nazvaný Ostrožská pastelka. čtěte více Hluk přivítal na pastelce stovky tanečníků aerobicu (fotogalerie, video)

Nové přístaviště v Uherském Hradišti zahájilo v pátek provoz. Stavba, jejíž vznik iniciovalo Ředitelství vodních cest ČR, stála přes deset milionů korun. Bude sloužit k linkové dopravě osobních lodí i přistávání menších plavidel. čtěte více Hradišťské přístaviště zahájilo provoz (fotogalerie)

Stovka luxusních sportovních automobilů věhlasných značek Ferrari, Lamborghini, Porsche, Maserati, Audi či BMW se sjela v sobotu na uherskohradišťské Masarykovo náměstí, kde se konal jejich v pořadí druhý sraz. čtěte více Hradiště obsadila luxusní auta i celebrity (fotogalerie)

Více než devět stovek vzorků se sešlo na dvaatřicáté výstavě vín vinařství Mařatice, která se konala po celou sobotu na zimním stadionu v Uherském Hradišti. čtěte více Milovníci vína zavítali do Hradiště na košt (fotogalerie)