Pokud chcete vyhrát pro vaši obec či město cenu v hodnotě bezmála čtvrt milionu korun, zapojte se.

Stačí vyfotit na návsi či náměstí letošní, nejlépe rozsvícený vánoční strom a fotku poslat na e-mail redakce Deníku či přes rubriku Čtenář reportér. Nezapomeňte uvést název místa, kde jste fotili, a také jméno a příjmení autora snímku.

Vánoční strom DeníkuVánoční strom DeníkuZdroj: RedakceV loňském roce jste do redakcí Deníku po celé České republice poslali fotografie více než tří set vánočních stromů. 

V celostátním kole pak zvítězil krasavec z Karviné.

Česko zpívá koledy v Hradišti bude pod taktovkou pěveckého sboru ZUŠ Slovácko
Česko si opět společně zazpívá koledy. Přidáte se v Hradišti?

Novinkou z minulého ročníku je tříkolový systém soutěže. Ten bude i letos. Registrovaní čtenáři svým hlasováním na webu nejprve vyberou vítěze okresních kol, ti se poté poměří v rámci krajských kol a finále bude soubojem mezi jednotlivými kraji. Samostatnou anketu bude mít Praha. 

Vánoční strom Deníku 2023 - termíny

Nominace uzavřeme v úterý 5. prosince ve 20.00 hodin.
Okresní kolo hlasování - 7. – 11. prosince
Krajské kolo hlasování - 12. - 16. prosince 
Celostátní kolo hlasování - 17. - 20. prosince
*Start i konec kola bude vždy ve 20.00 hodin. Hlasovat budou moci pouze registrovaní čtenáři Deníku.cz (není třeba mít předplatné klubu, je nutné mít pouze účet zaregistrovaný na mailovou adresu), a to jedenkrát každou hodinu.
*Soutěž se řídí pravidly Deníku.

Vítězem se stane a titul Vánoční strom Deníku 2023 získá strom s největším počtem hlasů čtenářů ve webové anketě. Výsledky zveřejníme 22. prosince na všech regionálních webech Deníku a v tištěné podobě všech mutací Deníku.

Obec či město, kde stojí vítězný strom, dostane atraktivní cenu v hodnotě téměř čtvrt milionu korun, a to jednu celou stranu v sobotním magazínu Deníku s názvem Víkend, kterou bude moci využít k vlastní propagaci.

Stranu může zaměřit k propagaci svých akcí, může se pochlubit tím, co obec/město v posledních letech pro své občany vykonala/lo, případně využít na užitečné informace pro návštěvníky a pozvat je k nim do regionu. 

Vánoce banner 610x303Vánoce banner 610x303Zdroj: Redakce

Své vánoční příspěvky nám posílejte na mail vanoce@denik.cz. Nezapomeňte uvést celé své jméno a město či okres, v němž žijete. Děkujeme!