O tom, kdo si v redakci Slováckého deníku může vyzvednout poukaz v hodnotě dvou set korun na oběd či večeři v Pizzeria Café MILANO v Uh. Hradišti, tak musel rozhodnout los.

Liga mistrů

1. místo: SN0055 Václav Popelka (Strání) 17/76. 2. místo: SN0019 Marie Brožová (Jarošov) 17/70. 3. místo: SN0033 Petr Ševčík (Uh. Brod) 14/67. 4. místo: SN0003 Pavel Bartoň (Buchlovice) 17/64, SN0004 Margit Janečková (Tupesy) 17/64, SN0044 Evžen Virág (Uh. Hradiště) 14/64. 7. místo: SN0005 Libuše Bartoňová (Buchlovice) 14/55, SN0052 Josef Hřib (Šumice) 14/55, SN0029 Rostislav Gregor (Uh. Brod) 11/55, SN0035 Lukáš Návrat (Boršice) 11/55.

Extraliga

11. místo: SN0027 Alois Hubáček (Částkov) 14/52, SN0056 František Kocáb (Nedachlebice) 14/52, SN0012 Miroslav Zapletal (Kudl.) 11/52. 14. místo: SN0045 Jaroslav Orálek (Bílovice) 14/49, SN0040 Petr Čech (SM) 11/49, SN0023 Roman Dvouletý (Nedak.) 11/49, SN0047 Miroslav Fusek (SM) 11/49, SN0036 Petr Krsička (Jalubí) 5/49. 19. místo: SN0041 Josef Horký (Nedak.) 14/46, SN0008 Josef Pauřík (UH) 11/46, SN0058 Ladislav Salvet ml. (Bojk.) 11/46, SN0026 Jaromír Schön (Mistřice) 11/46. 23. místo: SN0010 Zdeněk Kolář (Boršice) 5/44.

První liga

24. místo: SN0032 Zdeněk Brož (Jarošov) 11/43, SN0028 Radek Hasoň (Uh. Brod) 11/43, SN0042 Zbyněk Horký (Nedakonice) 11/43, SN0030 Jindřich Šašinka (Záhorovice) 11/43, SN0021 David Urban (Nedachlebice) 11/43, SN0037 Miloš Kundera ml. (St. Město) 8/43, SN0034 Alena Ševčíková (Uh. Brod) 8/43, SN0020 Josef Tureček (Kněžpole) 8/43. 32. místo: SN0064 Marcela Daněčková (Uh. Brod) 11/41. 33. místo: SN0022 Ladislav Hladiš (Šumice) 14/40, SN0048 Miroslav Měrka (Jarošov) 11/40, SN0015 Jindřich Niniczka (Dolní Němčí) 11/40, SN0016 Antonín Krpal (Stříbrnice) 8/40, SN0049 Hana Lukašíková (Nedakonice) 8/40.

Liga průměrných

38. místo: SN0007 Martin Ševčík (Uh. Hradiště) 11/38. 39. místo: SN0001 Vojtěch Maroňák (Uh. Hradiště) 11/37, SN0039 Miroslav Janečka (St. Město) 2/37. 41. místo: SN0046 Viktor Volčík (Uh. Hradiště) 11/35. 42. místo: SN0018 Michal Klein (Dolní Němčí) 14/34. 43. místo: SN0043 Věra Vyorálková (Kněžpole) 14/31. 44. místo: SN0059 Veronika Horká (Mařatice) 14/29, SN0009 Josef Kolář (Boršice) 5/29, SN0060 Fridolín Křůmal (Březolupy) 5/29. 47. místo: SN0057 Ladislav Salvet st. (Bojkovice) 11/28, SN0024 Radka Dvouletá (Nedakonice) 8/28, SN0025 Miloš Kundera st. (St. Město) 8/28, SN0051 Jan Mrázek (Pašovice) 5/28, SN0011 Libor Odstrčil (Uh. Brod) 5/28.

Liga nad propadlištěm

52. místo: SN0002 Milan Hruboš (Kněžpole) 5/25. 53. místo: SN0065 Jan Rybář (Buchlovice) 8/24. 54. místo: SN0050 Jaroslav Zapletal (Tučapy) 2/23. 55. místo: SN0038 Zdeněk Bělovský (Kněžpole) 11/22, SN0054 Ladislav Šust (Bojkovice) 8/22. 57. místo: SN0066 Michal Rybář (Buchlovice) 2/15, SN0063 Karel Salvet (Pitín) 0/15. 59. místo: SN0061 Vlastimil Berecka (Březolupy) 8/14. 60. místo: SN0006 Jaroslav Máčala (Vážany) 11/13.

Pralesní liga

61. místo: SN0068 Oldřich Blaha (Mistřice) 8/12. 62. místo: SN0013 Vlastimil Pokorák (Ořechov) 2/11, SN0062 Lukáš Gregor (UB) 0/11, 64. místo: SN0069 Michal Bělovský (Kněžpole) 11/10, SN0014 Štefan Kret (Uh. Ostroh) 0/10, SN0017 František Rešl (Bílovice) -4/10. 67. místo: SN0067 Jolana Bělovská (Kněžpole) 8/9. 68. místo: SN0053 Ladislav Kalina (UB) 0/7. 69. místo: SN0031 Roman Kotil (Bánov) 0/5. 70. místo: SN0070 Petr Křůmal (Břez.) 0/2.

Výsledky utkání minulého kola Tip ligy

1. Jihlava - 1. FC Slovácko (II. liga) 0:1
2. Uh. Brod - Dolní Němčí (krajský přebor) 1:0
3. Březolupy - Boršice (I. A třída sk. B) 0:2
4. Šumice - Bánov (I. A třída sk. B) 3:1
5. Kudlovice - Osvětimany (I. B třída sk. C) 1:0
6. Slavkov - Strání (I. B třída sk. C) 1:3
7. Mařatice – Slovácko-Vážany (okresní přebor) 5:0
8. Huštěnovice - Mistřice (okresní soutěž) 4:1
9. Nezdenice - Horní Němčí (okresní soutěž) 5:0
10. Komňa - Pitín (ZT sk. B) 1:4

PŘEČTĚT SI VÍCE ZPRÁV ZE SLOVÁCKÉHO REGIONU

Moje Slovácko Sport Kultura Podnikání Černá kronika Týdeník