„Produkce je naplánovaná na 26. července na Studentském náměstí. Vega při ní představí nejen písně ze svého nového alba Beauty And Crime, ale i své největší hity,“ prozradila organizátorka vystoupení Helena Macháčková.

Zpěvačka brzy oslaví narozeniny a agentura, která má na starosti její koncert v České republice, vyhlásila soutěž. „Zobrazte svým výtvarným umem Suzanne Vega a máte šanci vyhrát nejen dva lístky na její jediný samostatný koncert v létě u nás, ale i osobní setkání s touto půvabnou legendou amerického písničkářství,“ informovala Macháčková, která dále uvedla, že malířská technika je naprosto volná a formát neomezený.

Tvůrce nejlepšího a nejoriginálnějšího vyobrazení bude pozvaný k osobnímu předání svého díla známé hudebnici. „Své portréty posílejte buď elektronicky na adresu portret@solisart.cz portret@solisart.cz nebo poštou na adresu Agentura Solis Art, Vrbice 177, 691 09 Vrbice, Česká republika,“ doplnila organizátorka.

Kromě Vegy se návštěvníci červencového koncertu mohou těšit na předkapely Maraca a Koňaboj, vokální slovenskou kapelu Fragile a objev české hudební scény November 2nd.