„Ve středu byla odstřílena teprve první polovina mistrovství, a tak do finále je ještě hodně daleko, ale zejména střelci z CZ Shooting Teamu si vedou výborně,“ prohlásil za brodský střelecký tým Petr Sedláček.

Na Bali bojuje více než tisícovka závodníků z 53 zemí světa v jednotlivých divizích a kategoriích o tituly světových šampionů. Česká reprezentace, která patří k favoritům mnoha soutěží, si v průběhu soutěže zatím vede na výbornou.

„Náš největší favorit, Adam Tyc, který na Bali obhajuje post úřadujícího mistra světa z minulého světového šampionátu v Ekvádoru, zatím naprosto kraluje kategorii Production a s převahou čelí výborným střelcům z USA,“ vysvětlil Sedláček.

V dámské divizi Open je navíc Kateřina Šustrová v celkovém hodnocení na průběžném druhém místě. Od prvního místa ji přitom dělí jen několik bodů. „Rovněž dosavadní výsledky ostatních českých reprezentantů napovídají, že i na Bali zřejmě naváží na úspěchy předcházejících let a potvrdí dominantní postavení našich praktických střelců v naprosté světové špičce,“ slibuje Sedláček.