Její stojan na kola Meandre uspěl na soutěžích ve Spojených státech amerických i Německu.

Nejprve obdržel ocenění Good Design 2009, které uděluje Muzeum architektury a designu v Chicagu. „Jen pár dní po skvělé zprávě z Chicaga jsme dostali další z Německa. Úspěšný stojan na kola Meandre ozdobila i nejznámější a nejprestižnější evropská cena Red Dot udělovaná Design centrem Nordrhein Westfalen v Essenu,“ uvedl designér a jednatel společnosti mmcité David Karásek.

Právo užívat logo Good Design udělila bílovické firmě mezinárodní porota složená z odborníků z oblasti designu, architektury a kultury.

Podle ředitele chicagského Muzea architektury a designu Christiana Narkiewicze-Lainea jsou hlavními kritérii pro udělení ceny, která se předává od roku 1950, funkční a estetická kvalita a zřetel k životnímu prostředí.

I o udělení německé ceny Red Dot rozhodla mezinárodní porota složená z odborníků na design a architekturu. Soutěž byla poprvé vyhlášena v roce 1955.

Bílovická společnost byla založena před patnácti lety dvěma studenty designu, Davidem Karáskem a Radkem Hegmonem, kteří chtěli uplatnit své schopnosti a zájem v oblasti designu pro uliční prostředí. Mezi její produkty patří parkové lavičky, stojany na kola, zastávkové přístřešky, plakátovací plochy, odpadkové koše či prodejní stánky.