Vyvolávací ceny se pohybují od 450 do 1300 korun. Peníze poputují občanskému sdružení Korunka Luhačovice a pomohou opuštěným, nemocným nebo handicapovaným dětem ve Zlínském kraji.

„Původně jsme chtěli vydražit oblečení po skončení benefiční akce Luhačovice – město zdraví a módy, která se uskuteční 22. května v Kulturním domě Elektra v Luhačovicích. Nakonec jsme se ale rozhodli nabídnout věci co nejširší veřejnosti. Doufáme, že se ceny za dražené kousky vyšplhají hodně vysoko, protože peníze pomohou dobré věci,“ pousmála se Pančochová.

Všechny věci budou draženy na portálu pod názvem – Š. Pančochová (charitativní aukce). Oblečení z kolekce snowboardistky je velikosti S a M. „Kdo bude chtít můj podpis na vydraženou věcičku, není problém! Tak dražte, ať děti dostanou co nejvíce penízků,“ láká Pančochová.

Občanské sdružení Korunka Luhačovice podle jednatelky Veroniky Záhorské podpora mile překvapila. „Jsme vděční za každý příspěvek, ať už ve formě peněz nebo hmotných darů. V regionu je stále dostatek těch, co potřebují pomoc druhých. A my se jim snažíme jejich složitý život alespoň trochu zlepšit a zpříjemnit. Někdy i málo může být pro takovou rodinu mnoho!“ sdělila Záhorská.

Devatenáctiletá snowboardistka Šárka Pančochová reprezentovala Českou republiku v kanadském Vancouveru v disciplíně U Rampa, do finále se však nedostala. Kromě snowboardingu se ve volném času věnuje plavání, skateboarding a horolezectví.