Jinak to nebylo ani v případě vystoupení slovenské punk a pop rockové kapely Iné Kafe, pub rockového Alkeholu, pop punkové partičky z Pardubic Vypsaná fiXa anebo talk show někdejšího fotbalisty a baviče Petra Švancary.

Slovácké léto baví, táhne a vytváří v metropoli Slovácka horké letní sezóně působivou kulisu. Něco o tom vypovídá také návštěva enfant terrible tuzemského show byznysu, internetového producenta a moderátora Kazmy – Kamila Bartoška. Ten ve čtvrtek 4. července dorazil do Uherského Hradiště na koncert populárního slovenského rappera Majka Spirita.

„Mám z dnešního koncertu moc dobrý dojem. Miluju Uherské Hradiště, rád se sem vracím a nejen proto, že jsem tady studoval střední i vysokou školu. Je to moje město, můj Home Town, rád sem jezdím a je to tady boží,“ řekl Kazma na dotaz Deníku.

close Slovácké léto 2024 v Uherském Hradišti Marek Pochylý s Kazmou info Zdroj: Deník/Pavel Bohun zoom_in Slovácké léto 2024 v Uherském Hradišti Marek Pochylý s Kazmou

Zpěvák Majk Spirit, který letos jede turné 20 let svého působení na hudební scéně, si dokonale podmanil tisícihlavý dav na náměstí svými chytlavými hity, jako například Tancuj anebo Staré dobré časy. Jejich prostřednictvím dokázal tak posílat do publika svá pozitivní poselství i vzkazy. „Tisíce a miliony lidí se mají líp než ty, ale věř tomu, že miliardy lidí se mají hůř než ty,“ poznamenal slovenský rapper.