Téměř každý víkend někde hrajete, takže o vystoupení nemáte nouzi. Jak častým hostem jste na Slovácku?

Na Slovácku jsem dnes rozhodně nezpíval poprvé. Od roku 2005 jsem Českou republiku sjel několikrát. Kolikrát to bylo na Slovácku, to jsem nepočítal. Ale dneska konkrétně musím říct, že na tomhle místě v Uherském Brodě jsem zpíval zcela určitě poprvé.

Už při soutěži SuperStar jste se dušoval, že jste věrný své snoubence. Platí to i dnes, kdy je už několik let vaší manželkou?

Ano, stále to platí.

Líbí se vám slovácké děvčice, které vídáte při různých příležitostech v krojích, které tu v nich vidíte i dnes?

Kdybych řekl, že se mi ženy všeobecně nelíbí, tak to bych asi nebyl normální chlap. Holky jsou na Slovácku opravdu nádherné, prostě krev a mléko, jak se lidově říká. Když ještě zahrají na to moje hudební srdíčko, jako dnes třeba tady v Brodě, tak jsou ty slovácké děvčice opravdu super. Nechci, aby to vyznělo hanlivě, ale ty slovácké děvčice jsou mi bližší než ty pražské. Já jsem v Praze spíše jenom pracovně, ale po práci se z ní snažím utíkat ke své rodině. Z Vranova, kde žiji s rodinou, do dojedu Prahy, za třicet minut. Kdybych ale byl sám, což už se mi snad nestane, a neměl manželku Markétu a dvě dcery, moc je všechny tři miluji, tak bych se snad i na Slovácku do některé děvčice zamiloval (smích).

Ke Slovácku patří víno i slivovice. Pokud vám je někdo nabídl k ochutnání, po čem byste sáhl?

Budete se divit, ale dnes už to mám tak, že nejraději piju pivo. Víno nemusím, protože to mám od doktora zakázané. Navíc je na mě moc kyselé. Slivovici jsem pil, ale mám na ni tak špatné vzpomínky, že už k ní nemohu ani čichnout. To musím veřejně přiznat. Ten vztah ke slivovici jsem si podělal sám. Ale vrátím-li se ještě k tomu pivu, to mám opravdu hodně rád.

Související Letošní Bílokarpatské slavnosti si budou lidé pamatovat jako vydařené