V Kongresovém centru byly připraveny ty nejlákavější nabídky od skutečných odborníků ze svatebního světa – všechny na jednom místě. Návštěvníci exkluzivní show mohli v průběhu nedělního odpoledne obdivovat zbrusu nové nabídky svatebních salonů Svatka a Veronica, svatebního studia Dany Svozílkové a módního butiku Kohel. Na molu je předváděly modelky se svými pánskými protějšky. K vidění byly kromě svatebního oblečení pro dámy a pány také módní doplňky, prsteny, cukrářské produkty a vázané kytice k různým příležitostem. Součástí prezentace bylo i líčení tváří dam různého věku. Mezi přehlídkami vystoupili mladí tanečníci z hradišťského Rokasa, k poslechu hrála hudební skupina akuStyk z metropole Slovácka.

„Na dnešní přehlídku jsem připravila pět autorských modelů svatebních šatů, ale také na ní byly luxusní kolekce Pronovias, která je tou nejluxusnější řadou svatebních modelů a světovou špičkou ve svatební módě," sdělila Marcela Juříková, majitelka rodinného značkového svatebního salonu Svatka. Podotkla, že španělská firma Pronovias je světově uznávaným výrobcem luxusních šatů a své dodává modely do světových metropolí, ale také svatebnímu salonu Svatka v Uherském Hradišti.

„Dnes jsme na molu představili modely v základní barevnosti letošního roku, a to v barvě modré. Ta se neustále vrací, ale tentokrát v odstínech výrazných a jasných. Pak to byly obleky v barvě šedé a na závěr modely v barvě černé, které by na přehlídce neměly chybět," řekl Robert Kohel, majitel hradišťské firmy Kohel. Předvedené modely pánských oděvů byly zakoupeny u prestižních evropských značek a následně byly upraveny tak, aby vypadaly na modelech, kteří se v nich na přehlídce představili, co možná nejlépe. „Elegantní obleky, kterými jsme se tu prezentovali, nejsou určeny jen pro svatební den, ale jsou vhodné i do práce, divadla či pro jinou příležitost," dodal Robert Kohel.

Zejména mladé dívky hledaly na akci inspiraci spíš pro blížící se plesovou sezonu, než pro svatební den. „A bylo tu opravdu z čeho vybírat. Spíše než trend ale při výběru šatů rozhoduje cena," nechaly se slyšet Vlasta, Ema a Jiřina z Uherského Hradiště.