Původně se mělo v Uherském Hradišti začít hrát v 18:45. Krátce před tím gruzínské trio sudích nejprve posunulo začátek o půl hodiny na 19:15 a poté o 45 minut na 20:00.

Před osmou hodinou se počasí na chvíli umoudřilo, mlha se zvedla, a proto dali sudí pokyn ke hře.

Zápas se však hrál jen chvíli za husté mlhy, která komplikovala hráčům život. Ani diváci neviděli všechny situace a akce dobře. Podmínky byly negulérní, a tak sudí nakonec zápas po různých průtahách v 7. minutě znovu přerušil, neboť mlha se na stadion vrátila, a odebrali se do útrob stadionu na poradu s delegátem utkání. Po něm zápas pro dnešek definitivně ukončili a stanovili náhradní termín na pátek hodinu po poledni.

Slovácko má před sebou poslední domácí zápas ve skupině a k udržení šance na postup potřebuje bodovat.

Rozcvička hráčů Slovácka a Kolína nad Rýnem

Zdroj: Libor Kopl

Zatímco v Uherském Hradiště se nehrálo, fotbalisté Partizanu Bělehrad v předposledním pátém kole Evropské konferenčni ligy prohráli v Nice 1:2 a nevyužili šanci si v předstihu zajistit postup ze skupiny D.

Utkání v Nice gólově otevřel ve 29. minutě Pépé. Čtvrt hodiny před koncem srovnal Ricardo Gomes, ale domácím rychle vrátil náskok Lemina. Francouzský tým si spravil chuť po překvapivé porážce 1:2 se Slováckem a vystřídal Partizan v čele tabulky. Oba týmy mají osm bodů, pro Nice hrají lepší vzájemné zápasy.

Na čtyřech bodech jsou třetí Kolín nad Rýnem a čtvrté Slovácko, jejichž vzájemný souboj v Uherském Hradišti byl odložen kvůli silné mlze a dohraje se v pátek.

Fotbalisté Slovácka a Kolína nad Rýnem se chystají na opožděný start zápasu

Zdroj: Libor Kopl