Byl to nádherný pohled na udiveného jubilanta, když vešel do zaplněného sálu a postupně objevoval tváře hostí, s nimiž v minulosti spolupracoval.

A nebyla to ledasjaká jména - herec Bolek Polívka, exministr kultury, dramatik a spisovatel Milan Uhde, divadelník Petr Oslzlý a také tajemník prezidenta Václava Havla, režisér a herec Břetislav Rychlík, spisovatel Josef Holcman, herci Anna Pospíchalová, Láry Kolář a Bedřich Výtisk (známí i ze Slováckého divadla), překladatel Pavel Dominik, režiséři Dušan Trančík, Slávek Horák a Pavel Gobl, producent Jaroslav Bouček, paní Petrusková, vdova po hradišťském rodáku a známém sociologovi Miloslavu Petruskovi, dvě dcery spisovatele a scénáristy Jiřího Křižana, primáš Hradišťanu Jiří Pavlica a řada dalších osobností.

Za taškařici Kachničky si Jiří Jilík odnesl poslední cenu Největší z pierotů.
Taškařice Kachničky Slováckých novin opět ožívá na Malé scéně v Hradišti

A to ještě několik dalších nemohlo přijet, a tak poslali videozdravice (Zdeněk Svěrák, Václav Marhoul, Arnošt Goldflam a další). Poblahopřát přišli pochopitelně také kolegové z divadelního projektu Malé scény Slováckého divadla „Kachničky“.

Oslava ukázala - nebo přesněji řečeno naznačila - obrovský rozsah tvůrčích a uměleckých aktivit Jana Gogoly jak na poli filmu, tak divadla. A že je i po osmdesátce plný elánu, to potvrdila i báječná oslava jubilea.

Slovácké divadlo chystá workshop pro děti. Za nápadem stojí trojice mladých divadelníků, lektorka Terezie Čermáková a herci Daniel Gajdoš a Jakub Zelinka.
Hry, improvizace i zábavná cvičení. Slovácké divadlo chystá workshopy pro děti

Věřím, že by mu udělal radost email Milana Uhdeho, když obratem děkoval za fotky z večera: „Vážený a milý příteli, vřelý dík za fotky, máme krásný doklad, jak pěkně nám všem bylo na té oslavě. Srdečně Vás zdravím a přeji vše dobré. Váš Milan U.“