Šla byste do soutěže Miss Academia ještě jednou? Díky Pepa (Pepa Andrýsek, předevčírem 11:52)

Martina Jiříčková: Jako jestli toho nelituji? I kdybych věděla co všechno mě čeká, šla bych do toho znovu, poznala jsem spoustu velice zajímavých lidí a a získala cenné zkušenosti.

Dobrý den, trochu odbočím, ale půvabné miss často končí jako přítelkyně slavných fotbalistů :) Líbím se vám třeba já, tedy Tomáš Řepka? :))) (Tomáš Řepka, předevčírem 11:29)

MJ: V současné době jsem zadaná, takže o takových věcech vůbec neuvažuji:-)

cao marto,vyhrat dva tituly krasy je obrovsky uspech.gratulace. jake dalsi uspechy mas v planu ted?:o))) (tereza stankova, předevčírem 11:33)

MJ: Teď se musím učit a učit Evropskou integraci:-)

Pozná se to tak, že při tanci bylo patrné (téměř hmatatelné) jiskření;-) Takže bez partnera..:-) jste tedy otevřená novým znamostem? (Patrik, předevčírem 11:31)

MJ: Zajímavé, vyřídím to svému partnerovi:-)

Fandíte Spartě nebo Slavii? Díky za všechny fanoušky. (Fotbalista, předevčírem 11:15)

MJ: Fandím ragbistům RC Zlín:-)

Jsem už ze starších čtenářů Zlínského deníku, zajímalo by mne, jak si představujete bezstarostné stáří? (Vojtěch, předevčírem 11:17)

MJ: Dobrý den, o svém stáří jsem ještě neuvažovala, zatím přemýšlím o práci, ve které bych byla spokojená a která by mě uživila.

Martino, z jakého vítězství jste měla větší radost. Z Miss on.line nebo II. vícemiss? (K.K., předevčírem 11:11)

MJ: Radost jsem z měla z obou, ale víc si cením asi titulu miss online, protože hlasovalo několik tisic diváků:-)

Co bylo pro vás během finálového večera nejtěžší? Volná disciplína nebo třeba promenáda v plavkách? (Hanna, předevčírem 11:09)

MJ: Dobrý den, zabrat mi dal rozhovor, protože pan Krejčíř hodně improvizoval a vůbec jsem nevěděla, co mě čeká.

Umíte vařit, prát a žehlit? Prostě se ptám, zda jste ideální žena do domácnosti :-) A taky řekněte, co prostě umíte, nějak se představte, aby člověk věděl, co od vás může čekat. Děkuji. (Jiří K., předevčírem 11:07)

MJ: Něco z toho bych zvládla:-)Co byste ode mě chtěl čekat?

Byla jsem na slavnostním galavečeru a měla jste na sobě krásné krátké šaty. Mohla jste si je nechat? A kde se dají takové pořídit? (Marie Ronzová, předevčírem 11:14)

MJ: Dobrý den, šaty jsme dostaly. Podobné by se daly pořídit u studentek Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně:-)

Pomůže vám úspěch v soutěži k lepším studijním výsledkům? (Petr Rozehnal, předevčírem 11:05)

MJ: Aby to nebylo spíš naopak:-)

Ahoj, jsi krásná jak sluníčko.. Co používáš za make-up? (Darinka, předevčírem 11:05)

MJ: Ahoj, děkuji, na finále jsme měli make up max factor:-)

Máte ráda čokoládu?:-) (Maxina, předevčírem 11:33)

MJ: Miluju čokoládu:-)

Dobrý den, Martino, ještě k té barvě vlasů - neuvažovala jste někdy vy sama, že se stanete blondýnkou? :) (Lenka, předevčírem 11:29)

MJ: Dobrý den, blondýnkou jsem byla docela dlouho:-)

Držíte nějakou dietu, že jste taková štíhlounká? Děkuji za odpověď (Dave, předevčírem 11:04)

MJ: Dobrý den, dietu nedržím:-)

Ahojte :-) Jste k mání pro reklamní účely? (Srnec, předevčírem 11:03)

MJ: Ahoj podle toho pro jaké reklamní účely:-)

Martino, ještě bych se Vás chtěla zeptat, jestli byste v budoucnu chtěla svého vzhledu využít k charitativním účelům. (Stankova Milena, předevčírem 10:59)

Dobrý den, nejsem si jistá, jestli se můj vzhled dá nějak k charitavním účelům využít.

Zdravím, byl jsem se dívat na vyhlášení a líbila ses mi nejvíc. Měla jsi to vyhrát Ty. Chci se zeptat, zda tvůj taneční partner je i Tvůj přítel (hádám podle tanečního náboje)? Nebo jsi volná?;-) (Patrik, předevčírem 10:57)

MJ: Podle tanečního náboje?A jak se to pozná?Tanečník je můj velice dobrý kamarád:-)

Dobrý den, Marti, chtěla bych se Vás zeptat, kolik času denně strávíte v koupelně? Blahopřeji Vám k úspěchu a hodně štěstí i nadále (Stankova Milena, předevčírem 10:51)

MJ: Dobrý den, tak abych pravdu řekla, tak v koupelně se jen osprchuji a vyčistím zuby:-)

Martino, moc ses mi líbila a fandila jsem Ti. Chyi se zeptat co děláš pro to, aby sis udržela štíhlou linii? Držíš nějaké diety? (Maxina, předevčírem 10:49)

MJ: Dobrý den, děkuji za podporu, nevím je moje linie zrovna štíhlá:-), ale za to jakou mám postavu může trénování latinsko amerických tanců. Dietu žádnou nedržím, neumím to, jídlo mám ráda:-)

Která miss, nebo modelka je Vaším vzorem? (Jiří Dohnal, Zlín, předevčírem 10:59)

MJ: Dobrý den, žádný vzor nemám, ale líbí se mi Tereza Maxová.

Martino, tvoje volná disciplína se mi líbila - tančila jsi s partnerem. Bylo to fakt dobrý. Taneční partner byl šikovný kluk. Chodíte spolu? (Hanka, předevčírem 10:16)

MJ: Dobrý den, vyřídím pochvalu partnerovi, určitě ho to moc potěší. Partner je můj velice dobrý kamarád.

Nemáš pocit, že vítězkou Miss Academia se musela stát blondýna, neboť minulý rok vyhrála černovláska jako ty? (Jára, předevčírem 9:04)

MJ: Dobrý den, takový pocit nemám:-)

Martino na finálovém večeru ve Zlíně jsi měla velkou podporu v obecenstvu. Myslíš, že to mohlo ovlivnit i porotce? (Petr, předevčírem 8:58)

MJ: Dobrý den, podporu jsem opravdu velkou a moc mě to potěšilo, nicméně myslím, že porotce to neovlivnilo.

Martino, kolik hlasů jsi nakonec získala? Nebylo to nikde uveřejněno, ale slyšela jsem, že jsi zvítězila o hodně hlasů před ostatníma. (Gábina, předevčírem 8:44)

MJ: Kolik hlasů jsem získala bohužel nevím ani já.

Zajímalo by mne, co vás na mužích nejvíce láká. Preferujete raději chudého sympaťáka nebo boháče, který moc krásy nepobral? :-) (Mira Hajný, 6.5.2008 22:05)

MJ: raději chudého sympaťáka:-)

Moc jsem ti fandila a dala i svůj hlas. Ráda bych věděla, zda máš v plánu se zúčastnit třeba České miss. Myslím, že bys měla nemalou šanci na úspěch:-) (Tereza K., 6.5.2008 22:07)

MJ: Děkuji za hlas a za podporu, České miss nemám v plánu se účastnit, myslím, že tam hledají trochu jiný typ holek:-)

Na fotce vypadáte jako herečka Lucy Liu. Podobáte se jí i ve skutečnosti? (barmanka, 6.5.2008 21:59)

MJ: právě jsem se dozvěděla, že ano:-)

Myslíš si, že když jsi získala titul Miss on-line, nemohli tě porotci už zvolit i Miss academia? Aby jsi jako nepobrala všechny ceny? (Kuba, 6.5.2008 19:34)

MJ: Zajímavá otázka, pár takových názorů jsem už slyšela, ale vůbec netuším, jestli porota o vítězce titulu miss online věděla:-)

Holky na finálovém večeru ve Zlíně byly fakt hezký, žádné trapné volné disciplíny, musím říct, že to mělo úroveň, všechno dobře připravený. Blondýnek tam bylo hodně a trochu se mně pletly. Byla jste tam asi jediná černovlasá, proto jsem si Vás dobře pamatoval. Doufal jsem, že vyhrajete. Jak jste si věřila vy? (Zlín - Tonda, 6.5.2008 18:46)

MJ: Dobrý den, blondýnek tam bylo opravdu hodně a byla jsem si vědoma toho, že trochu svou barvou vlasů vynikám. Ale miss academia není jen o barvě vlasů, takže jsem si dávala stejné šance jako 9 ostatních holek. Doufala jsem, že to vyjde:-)

Dovolím si tykat. Martino a jaké ceny jsi vlastně získala ty? (Mikin, Kroměříž, 6.5.2008 18:00)
Odpověď vložena: předevčírem 11:10

MJ: Ahoj, cen bylo opravdu hodně, největší radost mám určitě ze zájezdu do Bruselu a evropských institucí, protože se mi to výborně hodí ke studiu.

Marťo, II. více Miss - super, ale stejně jsme si mysleli, že to vyhraješ, ukrutně jsme ti drželi palce (kamarádi, 6.5.2008 16:42)

MJ: Děkuji za podporu, jsem moc ráda, že mi kamarádi drželi palce:-)Jinak se dvěma tituly jsem spokojená:-)

Martino (J.) na finálovém večeru ve Zlíně jsi měla teda hodně fanoušků, jak sis to užívala? Byla tréma nebo pohodička z té velké podpory (Honza, 6.5.2008 16:36)

Z fanoušků jsem měla velkou radost, hlasitá podpora mi opravdu pomohla abych nebyla nervozní, ale pohodička to rozhodně nebyla:-)

V deníku Blesk bylo chybně uveřejněno, že vítězka Miss academia se stala i Miss on-line. Vítězkou jsi byla přeci ty. Mrzelo tě to a omluvili se ti? pro M. Jiříčkovu. (Katka , 6.5.2008 15:24)

MJ: Dobrý den, o chybě vím a musím říct, že mě ro mrzelo, protože právě tohoto titulu si hodně cením jelikož je od diváků. Blesk se mi neomluvil a myslím, že to ani nemá v plánu.

Jste studentkou Mezinárodních vztahů a Evropských studií, jste spokojená se studiem nebo jste přemýšlela i o jiných oborech? (Pavel W., 6.5.2008 15:02)

MJ: Dobrý den, se studiem jsem velice spokojena, baví mě především Evropská unie a ráda bych v budoucnu pracovala na její půdě.

Ahoj dámy.. Dostávají Miss Acadmia nabídky k erotickým projektům, jako třeba slavné modelky? (Macek, 6.5.2008 14:56)

MJ: Ahoj zatim jsem zadnou takovou nabidku nedostala:-)

Martino, ráda bych věděla, kolik jsi jako vítězka Miss online získala hlasů, nikde to nebylo uveřejněno (Verča, 6.5.2008 14:40)

MJ: Ja to bohuzel taky nevim, nikdo nas o tom neinformoval.

Miss online M.J. Jste hezká, sympatická a máte i příjemný hlas. Moderování by Vás nelákalo? (Bob, 6.5.2008 14:36)

MJ: Dobry den, moderovani by me lakalo, uz jsem dostala i jednu nabidku, bohuzel je to ve Zline a studuji v Brne, takze toho asi nevyuziju.

Martino, líbíte se mi, byla jste mou favoritkou. Občas Vás v Brně potkávám. Jste tak trochu typ G. Partyšová. Dáváte tedy přednost starším mužům typu milionář J. Kokta nebo má u Vás spíše šanci mladý, hezký ale chudý student? Děkuji za upřímnou odpověď. (H.M., 6.5.2008 14:21)

MJ: Dobry den, dekuji, ja davam prednost mladym hezkym a bohatym studentum:-)

slečno Jiříčková, slyšela jsem, že všechny vítězky dostaly seskok padákem. Zdá se mi, že je to spíše zatrest. Jaký máte na to názor vy? Nebojíte se? (Magda, 6.5.2008 14:16)

MJ: Dobry den, myslim, ze je to velice zajimava cena, ale musim rict, ze se bojim

Související články:

Miss Academia: Modelka? Ne, budu dobrá advokátka

FOTOGALERIE: Finalistky Miss Academia

Finalistka Miss Academia: Miluji steaky

Miss Academia: finalistky vybrány

Deset soutěžících Miss Academia je vybráno