To je ve zkratce Hradišťská hvězdička Kateřina Pokorná, přezdívaná „Kačule“.

Bezprostřední talentovaná dívenka nejdříve následovala se sestrou Símou show pro nejmenší v režii agentury Chabi coby asistentka.

Od konce roku 2017 se její prostor v programu náležitě napíná, jelikož vystoupení nabývají na popularitě, a to nejen u dětských posluchačů.

Za podpory svých nejbližších, přátel i samotné agentury se Katce letos na jaře podařilo natočit vlastní videoklip písně „Úklidová četa“, který předznamenává brzký příchod jejího alba.

Zdroj: Youtube

Tvorba písničky vzešla z autorského pera Ondřeje Filáka, basáka skupiny Reflexy, a jak už z názvu vyplývá, tématicky si pohrává s ne příliš oblíbenou činností dětí, a sice úklidem.

„Ohlas po interpretaci této písně dorazil vzápětí. Především od maminek ratolestí, které tak díky prozpěvování chytlavé melodie nezanevřou ani na domácí očistu,“ dodává s úsměvem Gabriela Pokorná, maminka malé nadané zpěvačky.

Brzy se dočkáme CD Kateřiny Pokorné, které bude dostupné nejen v e-shopech a kamenných obchodech, ale i ke stažení na internetu.

„V následujících dnech mě čeká natáčení posledních písniček a další videoklip k písni o strašidlech. Je to náročné, ale moc mi pomáhají rodiče, kamarádi, Ondra i Pavel Chabičovský. Vydání a křest alba plánujeme na podzim,“ podotkla nadšeně Katka. (tul)

VE SKANZENU. Folk-folkový večer přinesl posluchačům ve slovanském opevněném hradisku pohodovou atmosféru.
Ozdobou folk-folkového večera byl ženský pěvecký sbor z Modré
V PLENÉRU. Obrazy malovali amatérští malíři venku. Venku se také uskutečnila vernisáž jejich obrazů.
Letní malování na Velehradě i v jeho okolí bavilo děti i dospělé