Díky vstřícnosti uherskohradišťské porodnice vám přinášíme fotky nejmladších občánků Slovácka. Podívejte se na právě narozená miminka na Slovácku. čtěte více Právě jsme se narodili (fotogalerie)

Vstupní hala základní školy na Velehradě se v sobotu stala místem slavnostního shromáždění jejích pedagogů, žáků, absolventů a široké veřejnosti. čtěte více Velehradská škola oslavila desáté výročí (fotogalerie)

Na čtyři desítky rybářů ze Zlínského a Jihomoravského kraje rozbalily v sobotu za kuropění své nádobíčko na březích rybníka v areálu hospody Mlýn na Salaši. Čtvrtého klání příslušníků Petrova cechu se zúčastnili na pozvání majitele pohostinského objektu Jiřího Machálka. čtěte více Rybáři si dali dostaveníčko na Salaši (fotogalerie)

Traplice, Polešovice, Ořechov, Tučapy a Popovice – to jsou obce na Slovácku, v nichž se o uplynulém víkendu tancovalo, zpívalo a ozývalo hodové juchání. Ve dvou z nich měly hody výrazné novinky. čtěte více Slovácko: víkend v duchu hodového veselí (fotogalerie)

Halali aneb Lov od Velké Moravy po současnost, to byl název předposlední letošní akce pro návštěvníky Archeoskanzenu Modrá. čtěte více Archeoskanzen zaplnily trofeje paroháčů (fotogalerie)

Bez Švancary ani ránu. Slovácko ani v pořadí šestém utkání bez svého klíčového hráče neuspělo. Tentokrát podlelo ostravskému Baníku, nepomohl ani solidní výkon nové akvizice Lukáše Zelenky. Zápas zlomil nešťastný vlastní gól domácích. čtěte více Slovácko opět padlo, nepomohl ani Zelenka (fotogalerie)

Měsíc nehrál zápas, ve Slovácku absolvoval jen pár tréninků. Přesto na trávníku patřil k nejlepším. Řeč je o samozřejmě o Lukáši Zelenkovi, který si v domácím dresu odbyl proti Baníku Ostrava těžkou premiéru. čtěte více Zelenka se trenérům líbil (fotogalerie)

Fotbalisté ČSK Uherský Brod zládli veledůležitou bitvu s Vyškovem a přenechali mu poslední místo tabulky.čtěte více Souboj o poslední příčku Broďané zvládli

Plameny zachvátily v pátek večer výrobní halu ve Starém Hrozenkově. Požár, který podle vyšetřovatele mohl být založen i úmyslně, způsobil škody za miliony korun. čtěte více Požár haly způsobil škody za miliony korun (fotogalerie)

Na zákaz podávání a prodávání alkoholu mládeži byla ze soboty na neděli zaměřena preventivně bezpečnostní akce na Uherskohradišťsku. čtěte více Policisté načapali šest desítek opilých dětí (fotogalerie)