Díky vstřícnosti uherskohradišťské porodnice vám přinášíme fotky nejmladších občánků Slovácka. Podívejte se na právě narozená miminka na Slovácku. Více čtěte Právě jsme se narodili (fotogalerie)

Poslední červencový pátek byl také posledním dnem pro dvacet dětí ve věku od šesti do dvanácti let na týdenním příměstském táboře, který nesl název Indiánem snadno a rychle. Více čtěte Děti se staly malými indiány (fotogalerie)

Zaplněné Kolejní nádvoří v Uherském Hradišti zažilo v pátek 31. července večer koncert velmi netradičního tria. Zpěvačku Moniku Načevu doplnil na akustickou a elektrickou kytaru někdejší člen Pražského výběru a Stromboli, kytarový virtuos Michal Pavlíček. Více čtěte Pavlíček, Načeva a DJ Five rozkmitali publikum (fotogalerie)

Osmý ročník neckyády se v sobotu odpoledne uskutečnil na požární nádrži v údolí za obcí Salaš: Jeho pořadatelem byl tamní obecní úřad. Více čtěte Neckyádu na Salaši vyhrálo krmítko pro ptáky (fotogalerie)

Účinnou formou propagace činnosti jalubských zahrádkářů jsou kromě jiného výstavy mečíků a květin. O víkendu se v jejich zařízení U Pavouka uskutečnil už sedmý ročník květinové výstavy, která byla obohacena o výstavu obrazů jalubského malíře Ludvíka Šmída. Více čtěte Jalubská výstava ukázala na 400 květin (fotogalerie)

Ve znamení nižšího počtu celkově akreditovaných než v minulém roce, se nesl letošní 35. ročník Letní filmové školy (LFŠ) v Uherském Hradišti, která oficiálně skončila v sobotu. Více čtěte Letní filmová škola skončila, hodnoťte

Jedna z největších preventivních policejních kontrol letošních prázdnin se konala v noci z 1 na 2. srpna. Vzhledem k množícím se případům, kdy děti končí s otravou alkoholu na jednotce intenzívní péče, byla akce zaměřena právě na dodržování zákona, který prodávání alkoholu mladistvým zakazuje. Více čtěte Noční zásah na Zlínsku odhalil 29 podnapilých dětí

S myšlenkami na první bodový zisk odjeli do Jablonce nad Nisou fotbalisté 1. FC Slovácko. Více čtěte Slovácko chce před kamerami bodovat

Fotbalisté Baníku Most na rozjezd druholigových bojů přivítali na Fotbalovém stadionu Josefa Masopusta exligový celek Tescomy Zlín. Severočeši se dostali do vedení už po třech minutách hry. Více čtěte Tescoma remizovala v Mostě (fotogalerie)

V bazilice Nanebevzetí Panny Marie a svatých Cyrila a Metoděje se uskutečnil v pátek po večerní mši svaté druhý ročník varhanního koncertu ke cti svatého Ignáce z Loyoly, zakladatele Tovaryšstva Ježíšova (jezuitů). Více čtěte Varhaníci zahráli k poctě svatého Ignáce z Loyoly (fotogalerie)

Dopravně bezpečnostní akci s názvem Taxi, uskutečnili na Uherskohradišťsku v noci z pátku na sobotu místní strážci zákona. Více čtěte Policisté se zaměřili na kontrolu taxiků

U vozidla značky VW, které skončilo v korytu potoka v obci Strání, museli krátce před druhou hodinou ranní zasahovat profesionální hasiči z Uherského Brodu. Více čtěte Auto skončilo po nehodě v potoku

Lehké zranění si v neděli před 17. hodinou způsobil řidič motocyklu na silnici I/50 v buchlovských horách, když nezvládl svůj stroj a havaroval. Informaci potvrdila hradišťská policejní mluvčí Jitka Zámečníková.