Moderování plesu se letos ujal herec Slováckého divadla David Vaculík. Ten krátce po půl osmé večerní přivítal příchozí a uvedl první účinkující večera – členy tanečního klubu Rokaso. Po jejich předtančení k návštěvníkům promluvil ředitel Klubu kultury Uherské Hradiště Antonín Mach a místostarosta Uherského Hradiště Květoslav Tichavský. Ten také zahájil večer sólem se svou ženou. K nim se přidali tanečníci z Rokasa i další páry.

„Po celý večer tanečníkům hrála a zpívala skupina Aventis. Součástí akce byla samozřejmě tombola a také košt Jakubíkových vín v malém sále, kde od deváté hodiny vyhrávala Cimbálová muzika Stanislava Gabriela,“ poznamenala Monika Týznerová z Klubu kultury.

Na řadu přišla také přehlídka Klubu módy, představila se skupina Abba revival a vystoupili taneční mistři Michal Kostovčík a Albina Zayceva.

„Na městském plese jsme byli poprvé a moc se nám líbil. Plesy máme moc rádi, takže se nám nakonec podařilo sehnat vstupenky i sem. Tanečníci Rokasa ples výborně zahájili, v prvním patře byl také přichystaný výborný raut a muzikanti hráli skvěle, takže jsme se dobře bavili,“ uvedla Silvie Turečková z Uherského Hradiště, která na městský ples zamířila s přítelem.

Více se dočtete ve středu 14. ledna ve Slováckých novinách