Obrovský úspěch sklidili horolezci, kteří zájemcům umožnili vyzkoušet si lezení na tamních skalách. Nechyběl ani paintball, projížďky na koních nebo dětský pohádkový les.

„Setkali jsme se s výbornou odezvou. Hlavně horolezci se za celý den nezastavili. Nejvíce zábavy si jednoznačně užívaly děti. Moderátor je bavil různými soutěžemi, projely se na koních, zatancovaly při diskotéce nebo prošly pohádkovým lesem,“ prozradili manželé Urbánkovi z ranče Vlčák.
I přes občasný déšť se podle slov Pavla Urbánka akce moc vydařila. Odpoledne zpívali sboristé z hradišťského Svatého Pluku a až do půlnoci hrála country kapela Lofoši. „K jídlu jsme připravili zabijačkové pokrmy, které spolu se studeným pivem přišly každému vhod,“ podotkl Urbánek.

Děti byly spokojené a třeba na místních skalách se ani nebály. „Já jsem vylezl na dvě skály a moc se mi to líbilo. Taky jsem šel pohádkovým lesem a zahrál jsem si s tatínkem minigolf i fotbálek. Příští rok bych jel zase,“ prozradil nadšeně osmiletý Marianek Janča z Uherského Hradiště.