Pro přechod na celý on-line rozhovor klikni ZDE
Vybrali jsme pro vás některé otázky a odpovědi:

Dobrý den paní Josková jak jste prožila letošní prázdniny??Bianka B.,
Zdravím čtenáře webu Slováckého deníku. A k otázce Bianky: Letošní prázdniny jsem prožila s dlahou na levé ruce a docházením na rehabilitační oddělení hradišťské nemocnice. Taky jsem se zúčastnila filmového festivalu v Karlových Varech a poslední volný víkend jsem zakončila ve Vizovicích na Trnkobraní. Měla jsem hodně plánů: chtěla jsem navštívit několik tanečních workshopů, ale kvůli mému zranění jsem to musela všechno zrušit. Další plán bylo odjet do zahraničí k moři, do Portugalska, kde mám s kamarádkou kamarádku, ale ani toto bohužel nevyšlo.

Umíte si představit angažmá v jiném, než Slováckém divadle? Marie
Umím, ale zatím si to nepředstavuji. Mám možnost hostovat v jiných divadlech (Národní divadlo Praha, Reduta Brno) a zatím to naše Slovácké divadlo vede na plné čáře. Ale nikdy neříkejme nikdy, tak se může stát že za rok to bude třeba jinak. Tady v Hradišti se fakt dělá dobré divadlo, opravdu jsme parta, rozumíme si s lidmi, máme ty naše diváky, které máme rádi a oni mají rádi nás, prostě to funguje, je tu takové zvláštní kouzlo na tom Slovácku.

Můžete, prosím, prozradit jakou novinku, lahůdku Slovácké divadlo pro nás diváky chystá na příští sezonu 2010-2011? A jestli vás v ní (v nich) uvidíme? Děkuji divačka
Právě se začal zkoušet muzikál Cikáni jdou do nebe v režii Radka Balaše a na Malé scéně Slováckého divadla se zkouší hra Bůh masakru v režii ředitele SD Igora Stránského. Já ani v jedné z těchto inscenací nejsem, dostala jsem další nabídku hostování v Brně v divadle Reduta, kde bych měla zkoušet s panem Pitínským Voskovce a Wericha Korespondence. Co dalšího mě ve Slováckém divadle čeká, zatím netuším.

Jitka Josková děkuje všem čtenářům webu Slováckého deníku za položené otázky a těší se na všechny ve Slováckém divadle.

Související články:

Startuje velká bitva o vstupenky do Slováckého divadla