PÁTEK 22. SRPNA

23:00 První RZ dojelo celkem 96 jezdců. První skončil s nejlepším časem 7 minut a 9,9 sekund Francouz Nicolas Vouilloz. Druhý dojel Belgičan Freddy Loix, třetí Ital Luca Rossetti. Roman Kresta zajel pátý nejlepší čas. Pavel Valoušek obsadil těsně za ním šesté místo. Václav Pech dojel sedmý, Jan Jelínek dvaadvacátý.

21:20 Posádky rally speciálů začaly vyjíždět na trať 1. super erzety v centru Zlína.

20.10 Na trať SuperRZ vyjela první historická vozidla.

18:00 Necelou stovku závodníků z 12 zemí Evropy čeká 15 měřených úseků (263 km), přičemž úvodní – supererzeta odstartuje dnes od 21 hodin v centru Zlína. Hodinu před soudobými vozy ve 20.00 bude na stejné trati odstartována Star rally, soutěž historický vozidel.

17:00 Z rampy umístěné pod Velkým kinem ve Zlíně vyjela na trať přes 500 kilometrů dlouhého automobilového závodu Barum rally první posádka.