Kluci byli ubytování v nových chatkách penzionu Boďa, protože samotná poptávka na kemp převyšovala ubytovací kapacitu penzionu.

K tréninkům měli k dispozici jak hřiště místního fotbalového klubu s přírodní trávou, tak i multifunkční hřiště s umělým povrchem. Navíc měli možnost využít i nové hřiště na minigolf, na kterém kluci ukázali, že jsou šikovní i na jiný sport.

To ovšem dokazovali v průběhu celého týdne, kdy si kromě fotbalových tréninků vyzkoušeli i florbal, basketbal, beachvolejbal a jiné sporty.

Každou volnou chvilku kluci využívali bazén, který měli neustále k dispozici. Pro relaxaci byla pro mladé sportovce nachystaná výřivka.

Hlavní ovšem byly tréninky fotbalové, zaměřené především na zdokonalení techniky formou coerver coachingu. Pracovali taky na zlepšení střelby a pilovali rovněž další fotbalové dovednosti.

O překvapení pro kluky se postarala zkušená lektorka aerobiku Lenka Rachůnková z Uherského Brodu, která si přijela s kluky zacvičit.

„Klukům patří velký dík za přístup k tréninkům a za dobré vystupování před návštěvníky koupaliště a penzionu. Týden utekl jako voda a my se těšíme, že se s kluky, kteří vytvořili super partu, setkáme třeba zase za rok,“ prozradil David Jurásek.