Během své existence vydal sbor 16 hudebních nosičů, zapěl v Senátu České republiky, má na svém kontě vystoupení s několikanásobnou českou slavicí Lucií Bílou, s Monikou Absolonovou, Vašem Patejdlem nebo s italským pěvcem Drupim.

Písně Ladies BuDu slyšeli posluchači Českého rozhlasu, sbor viděli zpívat také diváci České a Slovenské televize. Za tím vším, kromě nasazení členek sboru, je třeba vidět obrovské úsilí Antonína Gajdoše, někdejšího zpěváka a hudebního redaktora bývalého Československého rozhlasu v Bratislavě, a posléze i učitele Základní školy na Velehradě.

Ten po odchodu z pracovní pozice v Domově pro seniory Buchlovice, ale i po zralé úvaze, před necelým rokem skončil i ve sboru, a tím rozhodl také o jeho zániku.

„Ve svých 68 letech jsem dospěl k názoru, že po mém odchodu do důchodu by pěvecký sbor neměl pokračování, takže jsem se se členkami sboru rozloučil,“ řekl tehdy Antonín Gajdoš Deníku.

Nakonec ale všechno může dopadnout jinak.

„Protože jsou zpěvačky sboru stále velice vitální a mají velkou chuť zpívat, rozhodly se, že by případně mohly působit pod hlavičkou městyse Buchlovice,“ prozradil Antonín Gajdoš, který vloni vydal vlastním nákladem knihu s názvem Od Moravy k Dunaju.

Neměl v úmyslu se však jejím prostřednictvím pasovat do role spisovatele, protože vše co má v srdci, vyjadřuje podle svých slov písní, a tak chce aby tomu bylo i nadále…