Po úctyhodných sedmnácti letech, co přinášely zpěvačky svými písničkami radost všem, co mají rádi sborový zpěv, rockový sbor Ladies BuDu nadobro oněměl.

Po odchodu z pracovní pozice Domova pro seniory Buchlovice, ale i po zralé úvaze se totiž rozhodl odejít ze sboru jeho vedoucí Antonín Gajdoš, zpěvák a hudební redaktor bývalého Československého rozhlasu v Bratislavě, posléze učitel Základní školy na Velehradě.

„Ve svých 68 letech jsem dospěl k názoru, že po mém odchodu do důchodu by pěvecký sbor neměl pokračování, takže jsem se se členkami sboru rozloučil,“ svěřil se Antonín Gajdoš.

Pod jeho vedením vydal sbor 16 hudebních nosičů, zapěl v Senátu České republiky, má na svém kontě vystoupení s několikanásobnou českou slavicí Lucií Bílou, s Monikou Absolonovou, Vašem Patejdlem nebo s italským pěvcem Drupim.

Zdroj: Youtube

Písně Ladies BuDu slyšeli posluchači Českého rozhlasu, sbor viděli zpívat také diváci České a Slovenské televize.

„Za tím vším je obrovské úsilí a oběť volného času vedoucího sboru Antonína Gajdoše. Přeji mu jménem svým i členek sboru, aby dál zpíval s láskou, aby se mu podařilo založit nový sbor, aby se mu vysněné touhy s pěveckým sborem splnily,“ prozradila Lidmila Holásková, která byla posilou pěveckého sboru Ladies BuDu.