Povoláním je profesionálním policistou Policie České republiky, ale moderní magii se věnuje už od svých deseti let.

Zdroj: Youtube

„Vše to začalo, když jsem poprvé v televizi spatřil vystoupení světoznámého kouzelníka Davida Copperfielda. Jako malý kluk jsem byl jeho vystoupením ohromen a od té doby se tomuto krásnému umění snažím věnovat. První kouzla jsem předváděl své rodině a kamarádům a vždycky jsem měl velkou radost z nadšených ohlasů na svá vystoupení,“ popisuje Martin Obdržálek začátek svého putování světem magie a kouzel.

Obec Velehrad.
ANKETA: Má Velehrad vybudovat záchytné parkoviště mezi bazilikou a rybníkem?

Už od svým prvních iluzionistických krůčků směřoval k dosažení vysněného cíle, být jednou profesionálním kouzelníkem.

„Stal se členem Českého magického svazu, navštěvuje tuzemské i zahraniční semináře, účastní se kouzelnických přehlídek a festivalů a neustále se snaží sledovat nejnovější trendy v moderní magii,“ prozrazuje Martinův kamarád Miroslav Kotek.

Obory, kterým se Obinn Magic věnuje a nabízím pro nejrůznější příležitosti, jsou mikromagie a mentální magie. Vystupuje na firemní akcích, svatbách, plesech, narozeninách, večírcích, v reklamách nebo na galavečerech.

„Martin je samouk a já jsem nadšený, že se do Česko Slovensko má talent dostal, a že se mu tam daří,“ říká prezident Českého magického svazu Jiří Hadaš, který Martinovi Obdržálkovi v souvislosti s televizní reality show radí a pomáhá.