„Zkoušela jsem několik různých typů šatů, nakonec jsem si vybrala krátké modré flitrové šaty. Dala jsem na doporučení paní majitelky Margity Zlámalové, která mi s výběrem pomohla. Je to fajn, že jsou v regionu i takové prodejny, kde se o vás tak postarají a pomohou vám s výběrem toho pravého oblečení," chválila mladá vítězka Marrgo fashion.

Právě originální šaty v hodnotě deset tisíc korun byly hlavní výhrou letní soutěže, které se zúčastnila stovka krásných dívek a dam ze střední a východní Moravy. „Soutěž Kočka léta jsme se rozhodli podpořit, protože vychází ze stejného principu jako Marrgo fashion. Sázíme totiž na originalitu a individualitu člověka. Já v obchodě vyznávám především osobní přístup. U nás se o zákazníka v příjemném prostředí prodejny postaráme od prvotní rady přes výběr oblečení až po jeho úpravu či stylové doplňky. Vše k jeho spokojenosti," uvedla Margita Zlámalová, která pro letošní rok připravila i plesovou novinku, kterou je půjčovna šatů.

„Ne každá dáma si chce šaty koupit, jiná si je nemůže dovolit z finančních důvodů. U nás je možné si je vyzkoušet, objednat na daný termín a na ples jen půjčit," vysvětlila majitelka prodejny Marrgo fashion.

Související Kočka léta 2013