Ve dnech od 27. do 29. března mohou diváci v tuzemské premiéře shlédnout zábavné dokumentární road-movie Afrikou na Pionýru, přičemž kino Hvězda nabídne v dalších týdnech také další filmy.

„Chceme našim fanouškům dopřát skoro dokonalý kino zážitek a tak rozjíždíme virtuální kino - se vstupenkami a filmy, které nikde jinde než v kině neuvidíte. Je to jediný projekt, který nabízí možnost podpořit vaše místní kino, které je momentálně zavřené. Po skončení mimořádné situace a otevření kin bude tento virtuální kanál uzavřen. Vaše kino navíc nabízí exkluzivní obsah od českých distributorů a producentů, filmy uvedené zde nemůžete streamovat nebo stáhnout na jiných platformách,“ uvedl Jaromír Orel z Městských kin Uherské Hradiště.

Vstupenku si podle něj lze koupit na webu kina Hvězda. Vzhledem k povaze virtuálního kina je možný nákup vstupenek pouze on-line! Předprodej skončí vždy hodinu před začátkem představení nebo vyčerpáním kapacity sálu.

„Třicet minut před promítáním zadá divák na webu http://www.vasekino.cz kód, který obdržel na e-mail při nákupu a získá přístup k filmovému představení na daný den/večer. Tak jako když jdete do kina, přístup bude spuštěn vždy dvacet minut před promítáním, abyste měli čas vyladit obraz, vypnout mobilní telefony a připravit si pohodlí ve vašem domově,“ vysvětluje Jaromír Orel.