Komik, který si dokáže udělat legraci téměř z čehokoliv, vystoupil v tamním klubu Maják spolu s bavičem Karlem Šípem. Diváci doslova „řvali“ smíchy od prvního okamžiku.

Známá dvojice probírala své zážitky ze školy, ze zájezdů s Amforou či to, jak vlastně jejich kariéra začala a skončí. Legraci si pár dělal hlavně ze sebe navzájem.

Náhlovský se svěřil, že bych chtěl pronášet projevy na pohřbech, až lidi přestanou jeho „kecy“ bavit.

„Člověk si ale musí dávat pozor na to, co řekne a nesnažit se být vtipný,“ ví Náhlovský. Publiku popsal několik názorných příkladů.

„Zemřel kolotočář a řečník chtěl mluvit k věci a tak pozůstalým sdělil – tak ses Karle naposled zhoupl – dotyčný se ovšem oběsil. To ale řečník nevěděl,“ popsal jednu událost Náhlovský.

Svou troškou do mlýna na toto téma přispěl také Šíp, který zavzpomínal na pohřeb svého dědečka, vášnivého nimroda, kde zazněla věta: Tvoje kulky vždy našly cíl. Po podobných větách přirozeně pozůstalí nepláčí smutkem ale smíchy. Ošemetný je také výběr písně.

„Jeden zeť nechal své tchýni při kremaci zahrát píseň Mám rád vůni tvý kůže. Samozřejmě z toho byl malér,“ prozradil Šíp. Baviči se dotkli i méně ponurých témat, například ošemetných zvuků.

„To jdu takhle spát a komár mi bzučí okolo hlavy. Takže vždy zadržím dech a plácnu se po tváři, kde by měl podle mě sedět, jenže ono za chvíli znovu,“ popisuje Náhlovský.

„No fackoval jsem se takhle dvacet minut, pak jsem to nevydržel, vstal a rozsvítil. A zase bzzzz, takže opět zadržím dech a ticho, ale komár nikde,“ prozrazuje komik s tím, že nakonec přišel na to, že to mu sípe plíce.

Baviči něco „práskli“ i na svého kolegu Petra Novotného, známého sběratele zážitků.

„V Thajsku jsme šli pouze okouknout tu známou uličku se ženami. Novotný se ale rozhodl, že do toho půjde. Když přišel ke své vyvolené, která stála za sklem, slyšeli jsme jen uáááá,“ usmívá se Náhlovský. Slečna se totiž Novotného lekla.

„Pro nás to byl důvod si z něj dělat legraci ještě další týden,“ říká škodolibě Náhlovský. Vtipných příběhů a příhod bylo spoustu, dámy ze sálu odcházeli s rozmazanýma očima smíchy. Spokojení byli také pořadatelé.

„Sál byl zcela vyprodaný a zájem o lístky byl stále. Do budoucna připravuje vystoupení Miroslava Donutila, tak snad se setkáme se stejným ohlasem,“ přeje si ředitelka klubu Maják Eva.

Exkluzivní rozhovor s Karlem Šípem si přečtěte v pondělním vydání Slováckého deníku