Když se večer, který moderoval, blížil ke konci, dostal jako poděkování od Čečery unikátní trenýrky s pravými kopanickými výšivkami.

„Úplně mi to vyrazilo dech. Je to snad nejoriginálnější dárek, který jsem kdy dostal,“ přiznal s potěšením herec. „Zrovna minulý týden jsem viděl fotbalistu Davida Beckhama, když dělal reklamu jakési firmě na spodní prádlo. Dostal za to prý několik milionů dolarů. To já budu Kopanicím dělat reklamu úplně zadarmo. A David určitě pukne vzteky. Takové spodní prádlo, jaké mám teď já, za peníze nikde nekoupí,“ těší se z trumfu nad světoznámým fotbalistou oblíbený herec.

Na otázku, kam a kdy bude trenýrky s pozoruhodnými výšivkami nosit, odmítl s úsměvem odpovědět. Prý to uvidí jen vyvolení.

Josef Kubáník si teď užívá divadelních prázdnin, ale práci na hřebíček nepověsil. Zítra by se měli spolu s kolegy sejít s Václavem Havlem, v srpnu jej čeká natáčení filmu Jméno. Spolu s ním a dalšími osobnostmi Slováckého divadla se ve snímku představí i Jan Přeučil, Stanislav Zindulka a další herci.