„Hrozně moc jsem se sem těšila. Martinovi jsem držela palce už když zpíval v letošní soutěži superstar. Pro mě byl, je, a bude nejlepší,“ poznamenala jedna z fanynek Jana Novotná.

Patnáctiletý Martin Harich zahrál písně ze svého připravovaného alba, ale i cover verze slovenských a zahraničních hvězd. Po koncertě si našel plné dvě hodiny na autogramiádu a fotografování s fanoušky. Ti přijeli ze všch koutů České republiky i ze Slovenska.

„Každou fotografii jsme na místě vytiskli a Martin ji podepsal. Atmosféra byla úžasná, koncert se mimořádně povedl,“ podotkl majitel zámku a hlavní organizátor akce Alessandro Alagia.

Hostem koncertu byla brněnská zpěvačka Kristýna Šebíková. Malebnost zámku ji doslova uchvátila.

„Chtěla bych tam natočit svůj nový videoklip na svůj připravovaný singl. Zámek je úžasný. Zámecký pán nás provedl po všech jeho částech. Jsem nadšena krásnými prostory i vstřícností pana Alagii,“ netajila příjemné pocity talentovaná zpěvačka. Alessandro Alagia dal k natáčení klipu předběžný souhlas.

„Jsme velmi vděční za vstřícnost majitele zámku a velmi si vážíme toho, pokud budeme moci videoklip na zámku pořídit,“ komentoval jednání s majitelem zámku manažer Kristýny Šebíkové Míla Rozner.

Ten prozatím nechce prozradit, kdy se bude klip natáčet, slíbil však, že o aktuálním termínu bude včas informovat.

Akci slovem provázel kouzelník Jiří Hadaš, který se zároveň věnoval hostům koncertu i autogramiády. Přestože koncert začal už v 16. hodin, poslední host odcházel ze zámeckých komnat až po jedné hodině po půlnoci.