Pravidla soutěže

Svoje maximálně 3 kvalitní fotografie v původním rozlišení zasílejte od soboty 7. září do středy 11. září do 12.00 hodin na adresu milena.maresova@denik.cz. Do předmětu e-mailu uveďte "Fotosoutěž slavnosti vína 2013". Zaslané fotografie budeme průběžně uveřejňovat na webu Slováckého deníku, tak dlouho neotálejte!

V letošním ročníku NEVYHLAŠUJEME žádné kategorie.

Vtipný popisek zvýší vaše šance na dobré umístění. Fotografii opatřete také jménem, příjmením a bydlištěm autora snímku. Snímky musí pocházet z letošního 11. ročníku Slováckých slavností vína a otevřených památek.

Vyhodnocení soutěže

Redakce si vyhrazuje právo na určení vítězné fotografie. Vítězná fotografie bude následně zveřejněna na titulní straně ve Slováckém deníku nebo Slováckých novinách a její autor obdrží od redakce Slováckého deníku láhev kvalitního vína. Další nejlepší fotografie uveřejníme na straně U nás doma ve Slováckém deníku.

Všechny došlé fotografie v termínu do 11. září budou uveřejněny na webu Slováckého deníku www.slovackydenik.cz/tretirocnik

Zaslané fotografie nebudou honorovány a budou použity k prezentaci na webu Slováckého deníku a v tištěné podobě Slováckého deníku.
Redakce má právo kdykoliv soutěž zrušit nebo zastavit. Pravidla internetových soutěží naleznete http://slovacky.denik.cz/podnikani/pravidla-soutezi-20130227.html

(Soutěže se nemohou zúčastnit zaměstnanci VLP a jejich rodinní příslušníci)

... a jaký byl loňský ročník?

Do loňského ročníku fotosoutěže Slováckého deníku O nejkrásnější fotografii ze Slováckých slavností vína a otevřených památek se zapojilo 45 soutěžících s celkovým počtem 254 zaslaných a na webu Slováckého deníku uveřejněných fotografií. Nejvíce fotek zaslal Michal Klein z Dolního Němčí, nejvtipnější popiska přišla od Dagmar Vackové a nejvzdálenější místo, odkud snímek dorazil, byl Londýn. Fotografie přišly ale také z Brna, Zlína, Blatnice pod sv. Antonínkem, Dolní Bečvy a samozřejmě snad z každé obce Slovácka. Vítěz ale může být jenom jeden, a tím se pro rok 2012 stala Jana Remešová z Uherského Hradiště (viz přiložený snímek).