Odjezd z Uherského Hradiště je naplánován každý den na 9:54, z Uherského Brodu pak v 10:15 s příjezdem do cílové zastávky v Košicích v 18:30. Cestou autobusy zastaví v Trenčíně, Banovci nad Bebravou, Prievidze, Handlové, Žiaru nad Hronom, Zvolenu, Breznu, Tisovci, Muráni, Revúci, Jelšavě, Štítniku a Rožnavě. Na cestu zpátky pak spoje odjíždí v 7:00 z Košic s příjezdem v 15:15 do Uherského Brodu a v 15:40 do Uherského Hradiště.

Do Prahy jezdí spoje denně z Uherského Brodu v 15:15 a z Uherského Hradiště v 15:40 s příjezdem v 19:30 na hlavní vlakové nádraží v Praze. Z Prahy autobusy směrem na Slovácko jezdí ráno v 6:10 hodin.

„Na spuštění mezinárodních spojů pracujeme postupně. Pokud se lidé v létě k cestování vrátí a bude o mezinárodní spoje zájem, máme v plánu další destinace přidávat v návaznosti na poptávku a prodeje stávajících spojů,“ uvádí mluvčí FlixBusu Martina Čmielová.

Stavba Cyrilometodějského centra ve Starém Městě.
Stavbu Cyrilometodějského centra nezbrzdil ani náraz jeřábu do kostelní věže

Obnovené spoje jsou již v prodeji na webových stránkách dopravce.

Preventivní bezpečnostní opatření na palubách autobusů

Na palubách zelených autobusů stále platí bezpečnostní opatření, v rámci kterých je potřeba cestovat s rouškou a před nástupem na palubu si dezinfikovat ruce.

„Naší hlavní prioritou zůstává bezpečnost zákazníků i řidičů. Nové bezpečnostní pokyny proto zůstávají v platnosti až do odvolání,“ dodává Martina Čmielová. Ty se týkají zvýšené prevence, hygieny a dezinfekce prostor autobusu, dezinfekce pro cestující a řidiče, ochranných pomůcek, změn při nástupu i výstupu a odbavování.

Mezi výhody cestování autobusy FlixBus patří nejvýhodnější ceny na trhu, více prostoru kolem sebe a extra místo na nohy, kvalitní Wi-Fi připojení i elektrické zásuvky.