Ke sportování poslouží celý fotbalový i atletický stadion a stejně tak volejbalové a víceúčelová hřiště. Velkým tahákem je B&B CUP, mezinárodní fotbalový turnaj chlapců U10, který se bude konat na tamním pažitu.

Do turnaje je přihlášeno takřka 300 dětí z týmů FC Slovácko, Vojvodina Novi Sad, Trinity Zlín, Baník Ostrava, Slavia Praha, Bohemians Praha, SFC Opava, Pardubice, Spartak Trnava, Sigma Olomouc, AS Trenčín, Mladá Boleslav, Dukla Praha, Slovan Bratislava, Meteor Praha, Šamorín a Velké Meziříčí.

Zástupci Slováckého muzea při přebírání ceny Českého výboru ICOM.
Cyrilometodějské centrum získalo pro Slovácké muzeum prestižní ocenění

V rámci fotbalového turnaje se uskuteční i autogramiáda sportovních hvězd. „Fotbalové dovednosti si děti vyzkouší na travnaté ploše atletického stadionu, kde budou připravena různá stanoviště zaměřená na práci s fotbalovým míčem,“ prozradila za organizátory Monika Ondruchová.

Na atletickém stadionu se podle jejích slov uskuteční také den otevřených dveří spojený s nábory dětí do atletického klubu, tenisového klubu, badmintonového klubu, do volejbalu nebo házené.

Jízda králů Vlčnov 2023
VIDEO: Pestrobarevná jízda králů se opět valila Vlčnovem. Podívejte se

V nabídce sportů na hradišťském stadionu budou 3. června také kick box, box, judo, golf, hokej, florbal, šerm a biatlon. Doprovodný program bude moderovat herec David Vacke. Dorazí klaun Brdník, kouzelník Šeklin a vystoupí talentované děti ze základní umělecké školy.