Michal dětem servíruje legrační pokrmy, bavit se budou určitě i rodiče! Napadá vás něco zábavného, když se řekne česká kuchyně? Nějaký veselý pokrm? Ne? Mnoho takových „ochutnáte“ právě od Michala – co třeba jablíčko v županu, máte to rádi? Tak na tohle jablíčko a jak mu to sluší právě v županu, jakou bude mít barvu a zda s kapucí, nebo bez a na mnoho dalších věcí se už nyní můžete těšit. Setkáte se s nimi právě na představení Michal k snídani.

Ať přijdete najedení, nebo ne, budete podle organizátorů prý odcházet zaručeně hladoví. 

Na Michala, který si s dětmi užije oslavu svých narozenin, bude totiž strhující podívaná. Jak bude vypadat dort a kolik na něm bude svíček? Na to všechno zkrátka dostanete chuť. Děti čekají samé unikátní situace a zábava, tak to nezmeškejte!

Neméně důležitá je pointa tohoto představení! Michal při aktivním zapojení všech malých diváků v hledišti rozluští velkou záhadu, co se vlastně stane s jídlem, které necháme na talíři nedojedené.

Záhady jsou strašně fajn, vtáhnou do děje, funguje u nich příběh a hlavně vás můžeme uklidnit, vše dobře dopadne a něco nového se dozvíme i o takzvané záhadě posledního nedojedeného sousta na talíři.

Nenechte si ujít zážitek s Michalem, představení zábavnou formou působí právě na fantazii dětí a tu pak rozvíjí při nápadech a vynálezech, které pro děti Michal vymýšlí.

„Nechte se inspirovat, garantujeme vám kvalitní zábavu pro nejmenší a těšíme se na vás!“ uvádí na svém webu Michalův kouzelný tým. (ex)

Kam na představení?
29. 9. Vsetín, Dům kultury, v 17 hodin
30. 9. Valašské Klobouky, Dům kultury Klobučan, v 15.30 hodin
11. 11. Uherské Hradiště, kino Hvězda v 10 hodin