„V pohádce Čertoviny hraji selku, maminku Haničky, kterou hraje Sara Sandeva. V mladém věku byla nešťastně provdaná za starého vdovce v podání Oldřicha Navrátila,“ prozradila herečka Andrea Hoffmannová, která je v reálném životě maminkou dvouleté dcery Anastázie.

Pohádku, která pojednává o dvou čertech Popelákovi a Uhelákovi, kteří se vydají do lidského světa, natáčela vloni v květnu a v červnu.

„S celým týmem pod vedením režiséra Zdeňka Trošky jsme si užili příjemné natáčení. Sešla se skvělá parta lidí a myslím, že dobrá nálada z placu se odrazila i na výsledku pohádky,“ poznamenala Andrea Hoffmannová, která ve Slováckém divadle strávila osm let.

„Představovalo pro mě velice dobrý základ k hereckému rozvoji. V divadle jsem hrála představení skoro každý večer, takže příležitostí naučit se řemeslu, zkusit si různé žánry a spolupracovat se spoustou zajímavých režisérů bylo opravdu hodně,“ pochvaluje si Andrea Hoffmannová, která si zahrála také ve filmech Pohádky pro Emu, Špunti na vodě či Strašidla.

V Čertovinách vedle ní ztvárnili hlavní role mimo jiné Jakub Prachař, Dominick Benedikt Hájek, Karel Dobrý či Jaromír Nosek. 

Tříkráloví koledníci vystartovali do ulic také v Uherském Brodě.
Tříkráloví koledníci vystartovali do ulic také v Uherském Brodě
Dokumentární drama Přes ploty má od soboty na repertoáru Slovácké divadlo.
Slovácké divadlo uvedlo premiéru hry Přes ploty