Ve hře bylo celkem 43 trofejí, například volné vstupenky do aqvaparku, divadla, kina nebo loď na Baťův kanál. Mezi desítkou nejlepších cen jste mohli najít vouchery do hotelů, poukazy na konfekci, tandemový seskok, vyhlídkový let balonem a hlavní cenu představovalo horské kolo. Celkem se hrálo o věci v hodnotě bezmála dvou set tisíc korun.

Soutěž trvala po celé léto a zúčastnit se jí mohl každý návštěvník venkovní i kryté části plaveckého areálu. Stačilo jen vyplnit a odevzdat slosovací lístek.

To se vyplatilo kromě jiných i Renátě Polišenské, jež vyhrála první cenu.

„Byli jsme s rodinou nadšení. Nepočítali jsme s tím, i když jsme na letní koupaliště pravidelně docházeli a kupon vždy poctivě vyplnili. Z legrace jsme si říkali, že bereme vyhlídkový let nebo kolo," neskrývala šťastná návštěvnice aquaparku spokojenost.

Plavecký areál čeká v tomto týdnu odstávka, při níž chtějí jeho zaměstnanci odstranit některé chyby. Už o víkendu ale bude opět otevřeno.

Ředitel aquaparku Jiří Durďák zhodnotil letošní letní sezonu jako vydařenou.

„Můžeme být spokojeni, byla lepší než obě předchozí. Je však třeba objektivně říct, že obě byly nestandardní, první byla zkušební, začátek druhé poznamenal zásah vandalů. Nyní se připravujeme na saunovou sezonu, chystáme také nový benefiční a věrnostní program," prohlásil Jiří Durďák.