Mladý muž se vydal na „místo činu" poté, co se ráno probudil v bytě sám. „Jeho přítelkyně měla ležet vedle něj, ale byla pryč. Oblékl se a šel v podstatě najisto do jednoho z uherskohradiš­ťských hotelů, kde podle jeho informací bydlí muž, s nímž dříve chodila jeho partnerka," začal popisovat událost mluvčí uherskohradišťské policie Aleš Mergental.

Otevřenými vstupními dveřmi mladík vyběhl do patra k pokoji. Jelikož bylo zamčeno, začal bušit na dveře. Za nimi se ozvala jeho přítelkyně, podle hlasu opilá, která mu říkala, ať jde pryč. „To mladíka rozlítilo a několikrát silně vrazil do dveří. Zámek i dveře povolily a otevřely se. Slečna ležela v posteli vedle jejího bývalého přítele. V rozzuření nad tímto zjištěním mladík vyběhl z pokoje a pěstí udeřil do protější zdi tak silně, že ji prorazil. Pak vyběhl ven," uvedl policejní mluvčí.

Když pracovníci hotelu zjistili poškození dveří a zdi, přivolali policii. Uherskohradišťští policisté pachatele rychle vypátrali, třiadvacetiletý mladík se při výslechu ke skutku doznal. Teď je podezřelý ze spáchání trestného činu poškození cizí věci, za což mu hrozí až roční vězení.