„Prověřujeme smrt ženy v obci nedaleko Uherského Brodu, jejíž přesné okolnosti nám nejsou známy. Případ je na začátku prověřování. Další informace budeme moci poskytnout až po provedení základního šetření, případně po pitvě,“ sdělil v neděli policejní mluvčí Radomír Šiška.

Informaci Deníku v ten den potvrdil starosta Prakšic Josef Hefka. „O policejním vyšetřování vím, ale nic bližšího vám neřeknu. V sobotu jsem byl mimo obec a dozvěděl jsem se to až v neděli ráno,“ uvedl prakšický starosta.

Ilustrační foto
Nečekaně bodla muže otvíracím nožem do zad. Završila tím romantickou procházku

Ani v pondělí po poledni policisté nechtěli zveřejnit jakékoliv informace. Šéf krajské kriminálky jen prostřednictvím policejní mluvčí Simony Kyšnerové vzkázal, že zatím nemá co by k případu řekl.

Ilustrační foto
Záškolák nasbíral 728 neomluvených hodin. Jeho matce hrozí pět let za mřížemi

„Byl to pro mě šok, když jsem se dozvěděl, že je Milka po smrti. Šlo o naprosto skromnou a pohodovou ženskou, která měla ráda turistiku a neměla problém se s námi zaměstnanci jedné z firem svého manžela dát do řeči,“ zavzpomínal na zesnulou muž, který nechtěl zveřejnit své jméno, ale redakce jej zná. Případ nadále sledujeme.