Do konce tohoto měsíce bude stát jednodenní vstupenka pro dospělého 330 Kč , dvoudenní pak 600 Kč. Děti zaplatí 230 Kč za jeden den, za dva dny 400 Kč.

Od června se ceny vstupenek budou zvyšovat.

Nižší cena vstupenek ale není jediným důvodem k tomu, aby si je zájemci zakoupili včas.

V minulém roce navštívil sobotní program rekordní počet diváků a pořadatelé s ohledem na stanovenou maximální kapacitu areálu, která vychází i z ohledu na zeleň v zámeckých zahradách a komfort návštěvníků, hlásili vyprodáno.

„Letošní exkluzivní složení účinkujících i dosavadní čísla prodejů vstupenek naznačují, že vyprodáno by mohlo být i letos. Proto bez jakýchkoliv vedlejších úmyslů doporučujeme všem zájemcům zakoupit si vstupenky včas," uvedl ředitel pořádající Agentury Velryba Michal Žáček.

Letošní ročník zahájí v pátek Tomáš Klus se speciálním koncertem, v sobotu na pódiu zahrají Chinaski, MIG 21, David Koller s kapelou, Ivan Mládek s Banjo Bandem a další hvězdy české hudební scény.

Kromě hudby se návštěvníci mohou těšit také na opravdu bohatý doprovodný program jak pro dospělé, tak i pro děti. Letos se ponese především ve znamení cirkusu.

Na festivalu se tak objeví různé soubory s cirkusovými vstupy jako například Long Vehicle Circus, který je známý i z finálových klání oblíbené televizní talentové reality show, nebo divadelní soubor Nori Sawa, který s obřími loutkami účinkoval i na světové výstavě Expo v Shanghai.

Chybět nebude už každoroční soutěž netradičních plavidel a Mistrovství Holešova (a světa) v přejezdu vodní lávky. Připraveny jsou rovněž prohlídky zámku, svezení na dračích lodích, zvýhodněný vstup na speciální výstavy a další bohatý doprovodný program.

Veškeré informace o festivalu diváci najdou na www.holesovskaregata.cz.

Kam pro lístky?

Vstupenky jsou v prodeji v sítích TICKETPRO a TICKETART a také na následujících místech:

• Městské informační centrum Holešov, Zámek Holešov, Holešov, 769 01
• Informační centrum Pod Platany 2, Bystřice pod Hostýnem
• Velké kino, Náměstí práce 2511, Zlín, 760 01
• Golden Apple Cinema, a.s. Multikino Zlín, Nám. Míru 174, Zlín, 760 01