Bavte se se Slováckými novinami klikni ZDE

Slováckému deníku zprávu zatelefonoval zdroj obeznámený se svatbou, který si ale nepřeje zveřejnit své jméno. „Svatba proběhla v Praze, svědky byla herečka Naďa Konvalinková a herec Slováckého divadla David Vaculík,“ pravilo se v krátké sms, která zaskočila nejenom redakci, ale i známé a přátele oblíbených herců.

„Nemám vůbec o ničem tušení. Jožka mi jen řekl, že jede do Prahy a protože tam jezdí docela často, nenapadlo mě, že jede na svatbu a ještě k tomu na vlastní,“ zůstala jako opařená moderátorka TV Slovácko a blízká přítelkyně Josefa Kubáníka Petra Kučerová. Pak ale dodala. „Mělo mi být divné, že si s sebou bere cylindr,“ uvažovala nahlas. Překvapení jsou i pražští kamarádi Květy Fialové. „Květa si vzala Pepíčka? Ona vždycky dokáže šokovat,“ komentovala situaci shovívavě další z kamarádek slavné herečky Dana Batulková s tím, že Josef Kubáník se nikdy netajil tím, že miluje starožitnosti.

A co na to samotní novomanželé? „Vzali jsme se na Štědrý den, tak jako jsem si vzala svého manžela Pavla Hášu. Manželství nám vydrželo padesát let, tak snad to tak bude i s Pepíčkem,“ přeje si jednaosmdesátiletá představitelka slavné Tornádo Lou z nesmrtelného filmu Limonádový Joe. A co na to Josef Kubáník? „Kdo vám to řekl?“ odpověděl do telefonu nerudně, i když je známý svojí vstřícností a ochotou. „Nezlobte se, to je moje osobní věc,“ dodal a zavěsil. Podrážděnost herce byla na místě, kromě svatby se celý prosinec připravoval na hlavní roli v novince Modré květy, která bude mít premiéru 15. ledna. Zároveň natáčel další díly seriálu Ordinace v růžové zahradě a hrál v dalších komediích Slováckého divadla. Podle našich zpráv si oba manželé nechali svá jména. V Uherském Hradišti se spolu ukáží 21. ledna, kdy bude mít reprízu komedie Harold a Maude, jež je dala dohromady.

Text se nezakládá na pravdě

Martin Ente Kachnička