Bude to podobný zápas, jako byl ten s Boleslaví. Máme za povinnost získat body, které by nás přivedly k záchraně,“ říká kouč Slovácka.

Bude zápas s Příbramí klíčový pro boj o záchranu?
Pro nás je klíčový každý. Ale teď to navíc bude poslední zápas před vlastním publikem, takže jej chceme zvládnout i proto, abychom se důstojně rozloučili s fanoušky, kteří nás podporovali celou sezonu.

Čím je sobotní soupeř nebezpečný?
Trenér Marko nasazuje řadu mladých hráčů, kteří jsou schopni hrát ve vysokém tempu. Hráčům nechybí sebevědomí, protože postavení v tabulce jim dává klid. Mohou si dovolit hrát kombinační fotbal, protože nejsou pod žádným psychickým tlakem. Skutečně mají dobré mužstvo s kvalitními hráči i velmi slušnou organizaci hry.

Co by vás mělo přivést k vítězství?
Určitě bychom měli navázat na druhý poločas zápasu s Boleslaví, to je cesta. Nebýt ustrašení, nebýt zbrklí. Snažit se hrát fotbal a dostat se k zakončení, abychom měli z čeho dát branky. Musíme se i vyvarovat velkých hrubých chyb v obraně. Ty už dělat nesmíme, protože to by byl skutečný hazard a nemuselo by se nám to vyplatit. Příbram by se mohla dostat jednoduchým způsobem do vedení. Pokud se jich vyvarujeme, tak věřím, že Příbram porazíme a ty tři body nás dovedou k záchraně.