Předchozí
1 z 5
Další
Zdroj: Youtube

Vstupenka do ráje (SkyShowtime)

Když vám dcera, která tráví prázdniny na Bali, oznámí, že se tam zamilovala a bude se vdávat, pravděpodobně skočíte na první letadlo a poletíte jí to rozmluvit. Přesně to se stalo Georgi Clooneymu a Julii Robertsové v rolích šokovaných rodičů, kteří se rozhodnou zachránit svou dceru Lily před následky letní lásky.

V tomto směru mají koneckonců bohaté zkušenosti. Před devatenácti lety se po podobném vzplanutí vzali, před čtrnácti lety pochopili, že to nebyl dobrý nápad, a ukončili to dobrodružství rozvodem. Od té doby se snaží jeden druhému vyhýbat, jak jen to jde, protože vědí, že každé jejich setkání skončí hlasitou hádkou. Teď však vyhlásili dočasné příměří, aby vysvobodili svou dceru „ze spárů“ chytrého, hezkého a podnikavého domorodce, který se živí pěstováním a prodejem mořských řas.

V přípravě rafinovaných pastí, jež mají jejich dceři sundat růžové brýle, jsou sice velmi dobří, žádná z nich však nesklapne tak, jak naplánovali. Co je ovšem horší, kulisy mořského ráje začínají probouzet vzpomínky na tu hezkou část jejich společné minulosti. A i když se brání zuby nehty, nebezpečí, že do toho znovu spadnou, doslova visí ve vzduchu. Tahle záchranná operace se zkrátka vyvíjí naprosto nečekaně.

K dispozici od 6. června na SkyShowtime.

Zdroj: Youtube

Avatar: The Way of Water (Disney+)

Děj se odehrává více než deset let po událostech prvního Avatara. Režisér a spoluscenárista James Cameron vrací diváky zpět do nádherného světa Pandory ve strhujícím dobrodružství plném akce. Ve filmu Avatar: The Way of Water se znovu setkáte s Jakem Sullym (Sam Worthington), Neytiri (Zoe Saldana) a jejich dětmi, kteří stále bojují za to, aby se udrželi v bezpečí a naživu.

Sledujte od 7. června na platformě Disney+.

Zdroj: Youtube

Idol (HBO Max)

Poté, co nervové zhroucení zmařilo Jocelyn (Lily-Rose Deppová) její poslední turné, je odhodlaná získat svůj status největšího a nejvíc sexy popového idolu v Americe. Její vášně znovu zažehne Tedros (Abel „The Weeknd“ Tesfaye), impresário nočního klubu s pochybnou minulostí. Vynese Jocelyn její vzkříšení opět do slavných výšin, nebo ji stáhne do nejtemnějších hlubin její duše? Seriál, který měl premiéru na letošním festivalu v Cannes, vytvořil mimo jiné Sam Levinson (autor série Euforie) a představitel jedné z hlavních rolí, kanadský zpěvák The Weeknd.

K vidění od 5. června na HBO Max.

Zdroj: Youtube

Manifest (Netflix)

Když let číslo 828 společnosti Montego bezpečně přistál po turbulentním, leč rutinním, letu, posádce a pasažérům spadl kámen ze srdce. Přesto však v průběhu těch několika hodin v letadle uběhlo na světě pět let a přátelé, rodiny i kolegové cestujících dávno oplakali jejich ztrátu, vzdali se naděje a posunuli se v životě dál. Posádka teď dostane druhou šanci, ale objeví se daleko větší záhada a někteří z pasažérů si brzy uvědomí, že jsou možná předurčeni k mnohem významnějším věcem, než si kdy vůbec dokázali představit.

Už čtvrtou řadu mysteriózního seriálu od tvůrců Roberta Zemeckise, Jacka Rapkeho a Jeffa Rakea můžete sledovat na Netflixu.

Zdroj: Youtube

S láskou (Prime Video)

S láskou je seriál hodinových romantických komediálních dramat, který se točí kolem sourozenců Lily a Jorgeho Diazových a jejich rodiny. Sledujeme jejich osudy v průběhu jednoho roku optikou těch nejintenzivnějších dní v roce: svátků. Životy rodiny Diazových se na cestě za láskou proplétají s životy dalších, jen zdánlivě úplně cizích lidí. 

Všech šest epizod druhé série podívané s Emeraude Toubiovou a Markem Indelicatem je od 2. června ke zhlédnutí na platformě Prime Video.