Souboj tváří muži: Hlasujte ZDE

Jak se přihlásit do soutěže

Líbí se vám naše nová rubrika Souboj tváří? Jistě máte ve svém okolí také krásnou dívku či ženu. Není rozhodující, jestli je to manželka, přítelkyně, dcera, sestra nebo kamarádka, věková hranice je 15 let a výše. Vyfoťte ji a pošlete nám její snímek do redakce. Spolu s fotografií zašlete také její jméno, příjmení, věk, bydliště, školu nebo povolání a záliby. Nezapomeňte také připojit nejlépe telefonický kontakt.

Každý pátek čtenářům představíme dvě dívky ze Slovácka. Oni sami budou moct rozhodnout, která se jim nejvíce líbí. Jednou za měsíc odměníme soutěžící s nejvyšším počtem hlasů dárkovým balíčkem.

Snímky posílejte na e-mailovou adresu tereza.denik@centrum.cz anebo pavel.bohun@denik.cz.

Jak můžete hlasovat

Všichni čtenáři Slováckého deníku mohou hlasovat pro jednu z dívek, které jsme představili na webových stránkách www .slovacky.denik.cz/soubojtvari. Hlasování pro dívky potrvá vždy od pátku, kdy budou jejich fotografie uveřejněny v novinách, až do další středy do 19.00. To bude hlasování zastaveno a v pátek odstartuje nové pro aktuální soutěžící. Hlasovat lze pouze 1x z jedné IP adresy.

Z každého kola vzejde hlasováním jedna vítězka. Po uplynutí čtyř semifinálových kol se tyto vítězky spolu utkají ve finále o titul.

Každý den je možné jedné z dívek poslat z jednoho počítače jeden hlas. Provozovatel soutěže si vyhrazuje právo pravidla kdykoli změnit, soutěž zkrátit, prodloužit či bez náhrady ukončit. Výsledky soutěže jsou konečné bez možnosti odvolání. Vymáhání účasti v soutěži či výher právní cestou je vyloučeno. Účastník není oprávněn místo výher požadovat finanční plnění. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za jakákoli rizika a závazky související s výhrami.

Pátek 17. dubna

Lenka Zelinková, 22 let získala 6 hlasů
Je z Hodonína, pracuje jako prodavačka uzenin a mezi její záliby patří tancování a čarování.

Markéta Šišperová, 20 let získala 42 hlasů
Žije v Uherském Ostrohu a studuje v Bzenci. Svůj volný čas tráví ráda s přítelem a kamarády, mezi její záliby patří hudba a tanec.

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování bylo prodlouženo!

Protože hlasování bylo ve středu 15. dubna v 19.00 hodin NEROZHODNĚ (obě dívky získaly 108 hlasů), redakce se v tomto případě rozhodla výjimečně prodloužit hlasování do čtvrtku 16. dubna do 19.00

Pátek 10. dubna

Erika Turečková, 15 let získala 117 hlasů
Bydlí v Ostrožské Lhotě a navštěvuje tamní základní školu. Mezi její zájmy patří internet. Přihlásila ji spolužačka.

Lucie Brunclíková, 17 let získala 114 hlasů
Pochází ze Starých Hutí. Studuje v Uherském Hradišti obor kosmetička. Ráda maluje, jezdí na koni a tancuje.

Hlasování bylo ukončeno

Pátek 3. dubna

Marika Cotetová, 16 let získala 108 hlasů
Pochází z Hluku a studuje pedagogickou a sociální činnost ve Zlíně. Mezi její záliby patří cestování, jazyky a zábava s přáteli.

Blanka Botková, 22 let získala 78 hlasů
Bydlí v Ostrožské Nové Vsi a studuje grafiku ve Zlíně. Svůj volný čas nejraději tráví se svým přítelem a psem, a také ráda aranžuje na zahrádce.

Hlasování bylo ukončeno

Pátek 27. března

Anna Bernátová, 21 let získala 38 hlasů
Pochází ze Suché Loze. Studuje České vysoké učení technické v Praze. Zajímá se o telekomunikace, hraje fotbal a poslouchá rockovou hudbu.

Hana Fanturová, 18 let získala 69 hlasů
Bydlí v Uherském Brodě a studuje obchodní školu v Bystřici pod Hostýnem. Mezi její záliby patří sport, výlety do přírody a četba knížek.

Hlasování bylo ukončeno

Čtěte také:

Podívejte se na dívku měsíce února - Lucii z Nové Lhoty ZDE

Průběh jednotlivých semifinálových i finálových kol můžete sledovat ZDE