Jak se přihlásit do soutěže

Líbí se vám naše nová rubrika Souboj tváří? Jistě máte ve svém okolí také krásnou dívku či ženu. Není rozhodující, jestli je to manželka, přítelkyně, dcera, sestra nebo kamarádka, věková hranice je 15 let a výše. Vyfoťte ji a pošlete nám její snímek do redakce. Spolu s fotografií zašlete také její jméno, příjmení, věk, bydliště, školu nebo povolání a záliby. Nezapomeňte také připojit nejlépe telefonický kontakt.

Každý pátek čtenářům představíme dvě dívky ze Slovácka. Oni sami budou moct rozhodnout, která se jim nejvíce líbí. Jednou za měsíc odměníme soutěžící s nejvyšším počtem hlasů dárkovým balíčkem.

Snímky posílejte na e-mailovou adresu tereza.denik@centrum.cz anebo martin.nevyjel@denik.cz.

Jak můžete hlasovat

Všichni čtenáři Slováckého deníku mohou hlasovat pro jednu z dívek, které jsme představili na webových stránkách www .slovacky.denik.cz/soubojtvari. Hlasování pro dívky potrvá vždy od pátku, kdy budou jejich fotografie uveřejněny v novinách, až do dalšího čtvrtku. To bude hlasování zastaveno a v pátek odstartuje nové pro aktuální soutěžící.

Z každého kola vzejde hlasováním jedna vítězka. Po uplynutí čtyř semifinálových kol se tyto vítězky spolu utkají ve finále o titul.

Každý den je možné jedné z dívek poslat z jednoho počítače jeden hlas. Provozovatel soutěže si vyhrazuje právo pravidla kdykoli změnit, soutěž zkrátit, prodloužit či bez náhrady ukončit. Výsledky soutěže jsou konečné bez možnosti odvolání. Vymáhání účasti v soutěži či výher právní cestou je vyloučeno. Účastník není oprávněn místo výher požadovat finanční plnění. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za jakákoli rizika a závazky související s výhrami.

Pátek 10. října

Hlasování bylo ukončeno ve středu 15. října v 19.00

Renáta Bělošková z Jarošova, 20 let získala 35 hlasů
Studuje Vysokou školu báňskou v Ostravě. Mezi její záliby patří zejména folklor, divadlo, cestování, kino a fotbal. Do soutěže ji přihlásila sestřenice.

Barbora Kostyalová ze Suché Lozi, 17 let získala 71 hlasů
Je studentkou managementu cestovního ruchu v Otrokovicích. Ve volném čase ráda jezdí na kole, čte knížky a tancuje. Přihlásila ji maminka.

Pátek 3. října

Hlasování bylo ukončenovestředu 8. říjnav 19.00

Markéta Kuželová z Vlčnova, 19 let získala 36 hlasů
Je studentkou Evropského polytechnického institutu Kunovice. Mezi její záliby patří letní i zimní sporty a také lenošení.

Dominika Sentlová z Traplic, 16 let získala 102 hlasů
Studuje Ochodní akademii a VOŠ v Uherském Hradišti. Ráda tancuje, baví se s přáteli, má ráda zvířata a je členkou Sdružení dobrovolných hasičů Sušice.

Pátek 26. září

Hlasování bylo ukončeno ve středu 1. října v 19.00

Radka Šebestů z Podolí, 17 let získala 14 hlasů
Navštěvuje střední odbornou školu v Bzenci. Mezi její záliby patří jízda na kole a na bruslích a také fotografování. Do soutěže se přihlásila sama.

Barbora Žajglová ze Strání, 19 let získala 47 hlasů
Věnuje se nástavbovému studiu oboru podnikání. Ve volném čase ráda čte, sportuje a spí. Přihlásil ji přítel.

Pátek 19. září

Hlasování bylo ukončeno v 19.16

Tereza Cibulová z Uherského Brodu, 17 let získala 25 hlasů
Studuje Střední odbornou školu v Luhačovicích. Zajímají ji počítače a zvířata. Ráda jezdí na koních a stará se o ně. Přihlásila ji maminka.

Jitka Fornálová z Košíků, 18 let získala 20 hlasů
Studuje Střední odbornou školu oděvní ve Strážnici. Mezi její záliby patří sport a modeling. Do soutěže se přihlásila sama.