Ohlédli jsme se rok zpátky, co divadlo hlásalo tenkrát, když zvalo diváky do divadla nabídkou na rok 2007. Dnes už totiž známe výsledky.

Divadlo slibovalo: Pokud budeme mít alespoň 5000 předplatitelů, každý z nich dostane CD.
Stalo se: Uherskohradišťské divadlo letos navštěvuje 5555 předplatitelů, což je číslo, které překonalo i ty nejoptimističtější odhady. Divadlo v březnu tedy vydalo speciální CD, na kterém jsou skladby z nejúspěšnějších inscenací včetně muzikálů Donaha! a Sugar. Každý z předplatitelů nosič získal zdarma.
Slib splněn: 100%

Divadlo slibovalo: Nastudujeme novou komedii, stejně úspěšnou jako Rychlé šípy.
Stalo se: V červnu měla premiéru hra 1+2=6 a stala se hitem. Příběh taxikáře, který má dvě manželky a hromadu starostí, zaujal okamžitě tisíce diváků, všechna představení jsou vyprodána, o představení mají zájem dokonce dramaturgové festivalu smíchu hostící nejlepší komedie republiky. Režie se ujal Robert Bellan a obklopil se stejným týmem herců, se kterými připravil populární Rychlé šípy.
Slib splněn: 100%

Divadlo slibovalo: Budeme usilovat o prestižní divadelní ocenění.
Stalo se: Divá Bára získala hlavní cenu rady festivalu Dítě v Dlouhé v Praze, Alexandra Vronská byla nominována na cenu Thálie, Jitka Josková se objevila v nominacích na cenu Sazky a Divadelních novin, Slovácké divadlo bylo navrženo na titul Divadlo roku.
Slib splněn: 100%

Divadlo slibovalo: Udržíme pohromadě výjimečný herecký soubor.
Stalo se: I přes snahu vedení divadla se s uherskohradišťskými prkny rozloučili Alexandra Kallusová a Míra Zavičár. Oba dali přednost soukromí. Nahradili je neméně zajímaví herci Pavlína Vašková a Jan Horák.
Slib splněn: 80%

Divadlo slibovalo: Budeme hrát novinky, které nejsou jinde k vidění.
Stalo se: Ze šesti titulů byly hned čtyři uvedeny v české či dokonce světové premiéře – Divá Bára, Villon F., 1+2=6 a Pýcha a předsudek. Podle mnoha divadelních odborníků je Slovácké divadlo štikou mezi českými divadly, které určuje tón českého divadelnictví.
Slib splněn: 100%